Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. novembris, 2013
Drukāt

“Eņģeļu ekspresis” ceļo
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Eņģeļu ekspresis”, kurš šoruden dodas uz tuvām un tālām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku, jau viesojies 13 Latvijas vietās un turpina ceļu.

Šovakar plkst. 17.30, tieši laikā, kad tiek iedegta Ziemassvētku egle, to varēs sastapt pie Valmieras kultūras centra. Rīt “Eņģeļu ekspresis” dosies uz Cēsīm, kur piestās pulksten 11 Rožu laukumā. Te apmeklētājus priecēs jauno mūziķu priekšnesumi. Pasākumā piedalīsies arī novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Svētdien, 1. decembrī, “Eņģeļu ekspresis” būs sastopams divās pilsētās. Priekšpusdienā pulksten 11 tas piestās Stacijas laukumā Siguldā, bet piecos vakarā – Pilsētas laukumā Talsos. “Eņģeļu ekspreša” vizītes laikā Talsos tiks iedegta arī pilsētas lielā egle.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+