Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
8. februāris, 2015
Drukāt

EP balsojumos visaktīvāk piedalījusies Vaidere, Mamikins un Ždanoka

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere.

No Latvijas Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem visaktīvāk balsojumos piedalījusies Inese Vaidere (V), Andrejs Mamikins (S), kā arī Tatjana Ždanoka, liecina EP balsojumu apkopojums.

Kopš jaunā parlamenta sasaukuma sēdes, kas Strasbūrā notika pagājušā gada 1.jūlijā, Latvijas EP deputāti kopumā piedalījušies aptuveni 90,97% balsojumu. No Baltijas valstīm visaktīvākie bijuši Igaunijas EP deputāti, piedaloties 93,34% balsojumu, savukārt Lietuvas – 76,66%, vien nedaudz apsteidzot Īrijas deputātus, kuri piedalījušies 73,25% balsojumu.

No Latvijas deputātiem aktīvāk EP balsojumos piedalījusies Vaidere (V), kura darbu EP gan sāka pēc Valda Dombrovska (V) kļūšanas par Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentu eiro un sociālā dialoga jautājumos. Vaidere ir piedalījusies visos EP balsojumos, taču no viņas tikai nedaudz atpaliek Mamikins, kurš piedalījies 99,70% balsojumu, un Ždanoka, kura tāpat kā Mamikins piedalījusies 99,70% EP balsojumu.

Tikmēr Krišjānis Kariņš (V) piedalījies 98,20% balsojumu, Artis Pabriks (V) – 95,50%, Sandra Kalniete (V) – 94,59%, Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) – 81,98%, bet Iveta Grigule (ZZS) – 75,38%.

Plenārsesijas dienā EP deputātiem jābūt uz vietas vairāk nekā 50% elektronisko balsojumu, kuros deputāti spiež balsojuma pogu, nevis vienkārši balso ar roku pacelšanu. Ja tas netiek darīts, deputātiem piemaksa viesnīcas un uzturēšanās izdevumu segšanai tiek samazināta uz pusi.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+