Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
31. janvāris, 2014
Drukāt

Izsludina ES uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Komisija izsludinājusi 2014. gada uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu, kura mērķis ir izteikt atzinību tām ES valsts iestādēm un valsts un privātā sektora partnerībām, kuras īstenojušas oriģinālākās un sekmīgākās iniciatīvas, lai atbalstītu uzņēmējdarbību, jo īpaši mazos un vidējos uzņēmumus.

“Piecus gadus pēc Eiropas Mazās uzņēmējdarbības akta “Small Business Act” ieviešanas varam novērtēt MVU panākto progresu, bet mums joprojām ir daudz darāmā. Uzteicot šos veiksmīgos uzņēmējdarbības veicināšanas piemērus, mēs mudinām ES valsts iestādes un valsts un privātā sektora partnerības vairāk privileģēt uzņēmumus un nodrošināt tiem labvēlīgāku vidi. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim iepazīties ar aizraujošiem un inovatīviem projektiem, kuri tiks iekļauti ES 2014. gada uzņēmējdarbības veicināšanas balvas pretendentu sarakstā,” konkursa izsludināšanā uzsvēra ES rūpniecības komisārs Antionio Tajāni.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pretendenti vispirms sacentīsies valstu mērogā un tad varēs piedalīties Eiropas līmeņa sacensībās. Valsts konkursa ietvaros katra valsts līdz 2014. gada maijam atlasīs divus projektus, kuri varēs piedalīties Eiropas mēroga konkursā. Visi valsts konkursu finālisti tiks aicināti piedalīties balvu pasniegšanas ceremonijā. Laureāti saņems savas balvas ceremonijā, kas norisināsies MVU 2014. gada asamblejas laikā 2. – 3. oktobrī Neapolē.

Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balva tiek pasniegta kopš 2006.gada. Tās pastāvēšanas laikā dalībai konkursā izvirzīti vairāk nekā 2500 projektu, kas sekmējuši daudzu uzņēmumu izveidi, to skaits krietni pārsniedz 10 000.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+