×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Festivālā Dikļos pulcēsies floristikas amata meistari

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kocēnu novada Dikļos, pie kultūras un tūrisma informācijas centra sestdien, 21. jūnijā, no plkst. 15 jau trešo reizi norisināsies floristu festivāls – konkurss “Es nopinu vainadziņu pašā ziedu laiciņā”, informē novadā.

Dalībai konkursā pieteikušās desmit komandas – trīs no Valmieras, tikpat no Pārgaujas novada Straupes pagasta un Alojas novada Ozolmuižas pagasta, kā arī viena no Kocēnu novada Dikļiem.

Konkursa dalībniekiem būs jāprezentē divi darbi. Viens no tiem ir mājās veidots vainags ar nosaukumu “Visa laba Jāņu zāle”, savukārt otrs ir konkursa darbs – ugunskurs “Jānīšam guni kūru”, izmantojot gan florālos, gan neflorālos materiālus.

Floristu veikumu vērtēs žūrija piecu cilvēku sastāvā – Kocēnu novada domes pārstāvis, konkursa organizatoru pārstāvis, divi floristikas amata meistari un neatkarīgs žūrijas loceklis. Žūrijas komisija lems par trīs labāko darbu apbalvošanu, tiks piešķirta arī skatītāju simpātiju balva un katram konkursa dalībniekam – veicināšanas balva.

Dienas noslēgumā plkst. 21 Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā norisināsies Līgo svētku uzvedums un konkursa dalībnieku apbalvošana. Svētku uzvedumā piedalīsies Dikļu pūtēju orķestris, folkloras kopa “Endzelīte”, deju grupa “Maģija”, Ozolmuižas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozoli” un Matīšu vidējās paaudzes deju kolektīvs “Līksme”.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja mieloties ar tradicionālo Līgo svētku cienastu un lustēties zaļumballē kopā ar mūziķi Hārdiju. Ieeja pasākumā – bezmaksas.

Floristu festivālu – konkursu organizē Dikļu pagasta pārvalde un Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Kocēnu novada domi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+