×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
13. marts, 2017
Drukāt

Fijons no drauga dāvanā saņēmis dārgus uzvalkus

Foto Sputnik/Scanpix/LETAFoto Sputnik/Scanpix/LETA

Fransuā Fijons

Konservatīvo kandidāts uz Francijas prezidenta amatu Fransuā Fijons svētdien atzina, ka no kāda vārdā nenosaukta drauga dāvanā ir saņēmis divus uzvalkus, kuru kopējo vērtību franču mediji lēš 13 000 eiro apmērā.

“Draugs man februārī iedeva pāris uzvalkus, un kas par to?” paziņoja Fijons, atbildot uz laikraksta “Les Echos” uzdoto jautājumu.

Politiķis uzsvēra, ka viņa privātā dzīve tikusi pētīta pamatīgāk nekā citiem kandidātiem.
“Mana rīcība un kustības katru dienu tiek rūpīgi pārbaudītas ar acīmredzamu nolūku man kaitēt un izslēgt mani no sacensības par prezidenta amatu,” žēlojās Fijons.

Laikraksts “Le Journal du Dimanche” ir vēstījis, ka viens vai vairāki ziedotāji kopš 2012.gada gada ir nopirkuši Fijonam uzvalkus un citu apģērbu 48 500 eiro vērtībā.
“Les Echos” intervētājs politiķim gan jautāja tikai par diviem uzvalkiem, kuri katrs maksājot 6500 eiro.

Fijona kampaņu jau aizēnojis skandāls par sievas fiktīvo nodarbināšanu.

Sabiedriskās domas aptaujās Fijons, kurš vēl pirms pāris mēnešiem bija favorīts cīņā par prezidenta amatu, atrodas trešajā vietā aiz galēji labējās “Nacionālās Frontes” kandidātes Marinas Lepēnas un centriski noskaņotā neatkarīgā kandidāta Emanuela Makrona.

Francijas prezidenta vēlēšanu pirmā kārta notiks 23.aprīlī, bet otrā kārta paredzēta 7.maijā.
Saskaņā ar Francijas prezidenta vēlēšanu sistēmu gadījumā, ja vēlēšanu pirmajā kārtā neviens no kandidātiem neiegūst absolūtu balsu vairākumu, abi visvairāk balsu ieguvušie kandidāti balotējas otrajā kārtā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+