×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Filmu par Māru Ķimeli demonstrēs Esplanādē un festivālā “Positivus”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Klātesot filmas režisorei Kristai Burānei, filma “Māra” 16. jūlijā pulksten 22:30 būs skatāma kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 Nacionālā Kino centra organizēto Latvijas filmu vakaru ietvaros, portālam LA.lv paziņoja filmas līdzproducente Amanda Boka.

Savukārt otra iespēja filmu redzēt ārpus kino teātra būs mūzikas festivāla Positivus apmeklētājiem: piektdien, 18. jūlijā pulksten 17:30.

Filma seko līdzi režisores Māras Ķimeles attiecībām ar vecomammu, dēlu un darbu, dokumentējot teātra kā nereālas realitātes tapšanu ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienas dzīvē. Visi šīs dokumentālās filmas varoņi tēlo – daži vairākas lomas, daži arī paši sevi. Bet vai tāpēc viņi nav patiesi? Dažādi laiki, telpas un cilvēki savijas stāstā par mākslinieces drosmi, spēku un ievainojamību.

Filma nominēta Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio apbalvojumam Kilograms kultūras 2014. gada otrajā ceturksnī. Balsojums Latvijas sabiedrisko mediju mājas lapā www.lsm.lv turpināsies līdz 20. jūlijam.

Filmas tapšanu atbalstīja Nacionālais Kino centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Rīgas Dome, Valmieras Dome, Vides filmu studija, AtomArt, Liepājas Kultūras pārvalde, Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+