×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Finanšu ministre komentē pieprasījumus pēc papildus naudas (2)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Par papildu līdzekļu piešķiršanu ministriju prioritārajiem pasākumiem varēs lemt šā gada augustā, tomēr prioritāte būs veselības nozare, aģentūrai LETA sacīja finanšu ministre Dana Reziniece-Ozola (ZZS).

Ministrijas papildu 2018.gada budžetā prioritārajiem pasākumiem prasa gandrīz 760 miljonus eiro.

Reizniece-Ozola atzina, ka viņa patlaban nevar komentēt pieteikto prioritāro pasākumu saturu, tomēr Finanšu ministrijas eksperti, kas apkopo ministriju pieteikumus, atzinuši, ka pieteikumi ir saprātīgi un ministrijas domā par to, kā līdzfinansēt šos pasākumus.

“Ministriju papildu budžeta pieprasījumus prioritārajiem pasākumiem vērtēsim pēc jaunajiem principiem, proti, vai šie pasākumi īsteno kādu jaunu strukturālu reformu un vai ministrijas spēs līdzfinansēt šos pasākumus. Skaidrs, ka visas prasības nevarēsim apmierināt,” teica finanšu ministre.

Viņa atturējās komentēt to, cik lieli līdzekļi varētu tikt atvēlēti ministriju prioritārajiem pasākumiem, jo esot jāgaida šā gada augusts, kad būs zināma fiskālā telpa.

“Skaidrs, ka veselība ir 2018.gada prioritāte, tāpēc pēc fiskālās telpas noskaidrošanas, valdībai būs jālemj par to, vai būs iespējams finansēt vēl kādus pasākumus,” piebilda Reizniece-Ozola.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir labākais veids kā kontrolēt maniakus aiz stūres.

  2. Lai saņemtu nepieciešamo,jāpieprasa krietni vairāk! Tad vēl nepārtraukti augošais ierēdņu skaits ministrijās! Piemēram Finanšu ministrijā no 2004.lidz 2014.gada vien tas ir pat dubultojies!

Draugiem Facebook Twitter Google+