Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
2. maijs, 2017
Drukāt

Fonds “Sibīrijas Bērni” izsludina konkursu skolēniem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š.g. 22.maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944”, un līdz š.g. 18.maijam iesūtīt darbus zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.

Ar konkursiem vēlamies mudināt skolēnus izzināt mūsu valsts un savas ģimenes vēsturi, stiprināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.

Regulāri braucam uz skolām, rādām filmas par vēsturi un stāstām par ekspedīcijām uz Sibīriju. Daudziem skolēniem ģimenē ir gan Sibīrijas, gan Trimdas stāsti. Vēlamies mudināt bērnus interesēties par šiem stāstiem.

Sacerējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ina Druviete, Pauls Raudseps, Ligita Kovtuna, Elita Veidemane, Valdis Bērziņš, Liveta Sprūde un Kaspars Pūce. Zīmējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ruta Čaupova, Tatjana Krivenkova, Vaira Cīrule, Linda Lūse un Regīna Deičmane.

Konkursu labāko darbu autoru apbalvošana notiks 14.jūnija konferences laikā Rīgā.

Sacerējumu konkursa nolikums.

Zīmējumu konkursa nolikums.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+