×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

„Fontaine Festival” izziņo festivāla programmu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 17. augustam Liepājā notiekošais ikgadējais rokfestivāls „Fontaine Festival” izziņo pasākuma programmu. Trīs dienās uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk, kā trīsdesmit pašmāju un ārvalstu mūziķu un dīdžeju.

Festivāla galvenie viesi izvēlēti gan no ārvalstīm, gan pašu mājām un īpašs notikums noteikti būs leģendārā latviešu mūziķa Žorža Siksnas uzstāšanās. Uz „Fontaine Festival” galvenās – „Gypsy Camp”, skatuves būs iespēja redzēt arī „Pete Anderson and The Swamp Shakers”, „Latvian Blues Band”, festivāla namatēva Luija Fonteina grupu „The Starlights Searchers”, kā arī „Gagarin Brothers” no Krievijas, „Lapko” un „Knucklebone Oscar” no Somijas un Adam Bomb no ASV, kurš sadarbojies ar neskaitāmiem rokmūzikas grandiem, tajā skaitā grupu „AC/DC”, „Kiss”, „Hanoi Rocks”, „Guns’n’Roses” dalībniekiem, kā arī bijis vairāku minēto grupu dalībnieks.

Uz pārējām skatuvēm koncertus sniegs tādas grupas kā „Bloody Heels”, „Karmafree”, „Rūsa”, „Inokentijs Mārpls”, „Rebel Riot”, „All Day Long”, liepājnieki „Nasty Smile” un „Return To Surface”, „The Coco’nuts”, „Blinded Memory”, „Mary Jane”, „Sacramental”, „The Big Bluff”, zviedru cītaru kvartets „Palace On Wheels”, „Kuadra”, „Halfchicken” un „Voyeur” no Itālijas, „Strauss” no Lielbritānijas, „Manzana” no Somijas, „Gjutjarn” un „Bulletsize” no Zviedrijas, kā arī „The Briefing”, kuriem šis būs vienīgais vasaras koncerts Latvijā.

Bārā „Prison Bar” uzstāsies dubstep dīdžeju apvienība „Unknown Crusade” un Cannadis, jeb Horens ar saulainu reggae un dancehall mūziku.

„Fontaine Festival” notiks Liepājā, klubā „Fontaine Palace” un tā terasē „Acropolis”, viesnīcas „Fontaine Royal” bāros „Fire Bar” un „Prison Bar”, kā arī pagalmā „Gypsy Camp”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+