Latvijā
Sabiedrība

FOTO: Bergmanis rīko svinīgas vakariņas Zemessardzes atbalstītājiem0


Aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa rīkotas svinīgas vakariņas aizsardzības nozares darba devējiem.
Aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa rīkotas svinīgas vakariņas aizsardzības nozares darba devējiem.
Foto: Gatis Dieziņš (Aizsardzības ministrija)

Aizsardzības nozares vadība tikusies ar Latvijas darba devējiem – uzņēmumu, biedrību, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem –, lai pateiktos par viņu atbalstu un ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes bataljonu pārstāvji un Latvijas darba devēji, kas atbalstījuši Zemessardzi.

“Šodien vienkopus esam pulcējuši uzņēmējus, pašvaldības, mācību iestādes, kā arī biedrības, kurām vēlamies teikt vislielāko paldies par atbalstu Zemessardzei un sniegto ieguldījumu valsts drošībā. Ceru, ka sabiedrībā vairosies izpratne par iespējām, kā mēs kopīgi varam stiprinām Latvijas drošību – arī šādi – atbalstot zemessargus un viņu aktīvo apmācību procesu!” savā uzrunā uzsvēra aizsardzības ministrs R. Bergmanis.

Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

Aktīvākie un atsaucīgākie Zemessardzes atbalstītāji ceremonijas laikā saņēma apbalvojumus 11 nominācijās: A/S Latvijas dzelzceļš un A/S “Latvijas Finieris” – nominācijā “Zemessargus visvairāk atbalstošais uzņēmums”, SIA “Latvijas Mobilais Telefons” un Lauku atbalsta dienests – nominācijā “Uzņēmums-Zemessardzes atbalstītājs”, A/S “Virši-A” un Kuldīgas novada muzejs – nominācijā “Uzņēmums-Zemessardzes popularizētājs”, SIA “Orions” un SIA “Osmo Latvija” – nominācijā “Uzņēmums-celmlauzis”, zemnieku saimniecība “Ezerkrasti”– nominācijā “Uzņēmējs-Zemessardzes veterāns”.

SIA “”Zinātniski tehniskā firma Lāsma” un Zvērinātu advokātu birojs “Visa Vērte” saņēma apbalvojumu nominācijā “Uzņēmējs-motivētājs”, Vidzemes augstskola – nominācijā “Inovāciju nesējs Zemessardzei”, fonds “zemessargam.lv” – nominācijā “Nevalstiskā organizācija-atbalsts zemessargiem”, piemājas saimniecība “Lejas vāveres”, SIA “Piebalgas” un  SIA “RTU enerģija” – nominācijā “Uzņēmējs-Zemessardzes stiprinātājs”, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Daugavpils Universitāte un Profesionālās izglītības kompetences centrs Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums – nominācijā “Mācību iestāde-izglītotājs par Zemessardzi”, bet  Daugavpils novada Vaboles pagasta pārvalde, Iecavas novada un Madonas novada pašvaldība – nominācijā “Aktīvākā Zemessardzes atbalstītāja – pašvaldība”.

Tāpat aizsardzības nozares vadība pasniedza pateicības rakstus vēl 55 uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, kuri pērn atbalstījuši Zemessardzi.
 

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
10 stundas
Raivis Šveicars
Latvijā
FOTO: “Air Baltic” paceļ debesīs “Baltijas ceļu” 1
10 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Latvijā
Sūrs mūžs, talants un zvaigznes debesīs. Leģendārajai aktrisei Vijai Artmanei – 90
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
10 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
“Dinamo” uzkaujas un izcīna otro uzvaru “Latvijas Dzelzceļa” kausā
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
7 stundas