Kultūra
Teātris un kino

FOTO. Filmas “Sarkanais mežs” aktieri vēlreiz iejūtas savos tēlos0

Publicitātes foto

Jau pēc pusotras nedēļas, 2. martā, pie Latvijas Televīzijas (LTV) skatītājiem nonāks viens no pēdējo gadu nozīmīgākajiem un vērienīgākajiem televīzijas projektiem Latvijā – daudzsēriju filma “Sarkanais mežs”.

Savukārt 25. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” notiks pirmo divu sēriju pirmizrāde, un seansā plkst. 19 būs iespēja satikt filmēšanas komandu un aktierus, informē LTV.

Pagājušajā nedēļā notika seriāla fotosesija, kurā atkal satikās daudzsēriju filmas “Sarkanais mežs” galvenie varoņi.

Jēkabs Reinis, Agnese Cīrule, Jānis Vimba, Dainis Grūbe, Jurijs Djakonovs un Elīna Vaska vēlreiz uz pavisam īsu mirkli iejutās savos tēlos. Latvijas Nacionālā teātra direktors Jānis Vimba un aktieris Jēkabs Reinis pat vēlreiz mainīja frizūras, lai plakāta fotosesijā pa īstam pietuvotos 1949. gada vīriešu frizūru modei.

Saistītie raksti

“Sarkanais mežs” – no 2. marta, sestdienās plkst. 21.25 LTV1 un Replay.lv, bet 1. martā plkst. 21.15 LTV1 un Replay.lv būs vērojams stāsts par vērienīgās daudzsēriju filmas tapšanu – “Sarkanais mežs. Aizkadri”.

Daudzsēriju filma “Sarkanais mežs” ir stāsts par spraigiem un līdz šim maz zināmiem notikumiem, kas pēc Otrā pasaules kara risinājās Baltijā. Scenārijs balstīts uz patiesiem notikumiem pagājušā gadsimta vidū, kad Lielbritānijas un Padomju Savienības specdienestu savstarpējās cīņas lauks bija arī Latvijas meži.

LA.lv