Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. aprīlis, 2016
Drukāt

FOTO: Zivjērgļu ģimene būvē ligzdu

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Pavasaris klāt, un no siltajām zemēm jau pārradušies daudzi lidoņu, kas cītīgi būvē savas ligzdas. AS “Latvijas valsts meži” vides eksperts Aigars Kalvāns zivjērgļu ligzdošanai seko līdz gadu no gada, un nepieciešamības gadījumā, sniedz palīdzību ērgļu dabīgi izveidoto ligzdu nostiprināšanā.

Pērn spēcīgais rudens vējš nopūta no koka galotnes ērgļu dabiski veidoto ligzdu. Lai zivjērgļu ģimenei šopavasar būtu kur atgriezties un atkal nebūtu jāpiedzīvo mainīgo laikapstākļu radītais posts, eksperts kopā ar palīgiem uzstādīja mākslīgo ligzdu.

“Ģimene ligzdā aktīvi rosās. Aptuveni nedēļas laikā ligzda ir gatava un jau aprīļa beigās varam gaidīt pirmās iedētās olas,” teic zivjērgļu eksperts.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.4
Alūksne +2.7
Daugavpils +2.9
Saldus +3.5
Liepāja +5.1
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +3.2
Rēzekne +2.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+