×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. februāris, 2014
Drukāt

Francijā vilciena katastrofā gājuši bojā divi cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Gendarmes and rescuers mobilize for search and rescue operations by a train wreckage near Digne-les-Bains in the French Alps after a train derailed on February 8, 2014. Two people, including a Russian woman, died and nine others were injured on February 8, 2014 when a train derailed in the southern French Alps, authorities said. The train was travelling from the coastal city of Nice to the town of Digne-les-Bains and came off the tracks after hitting a rock on the rails, firefighters said. AFP PHOTO / JEAN-CHRISTOPHE MAGNENET

Alpos Francijas dienvidos, vilcienam noskrejot no sliedēm, 8.februārī gājuši bojā divi cilvēki, bet deviņi guvuši ievainojumus, ziņo ugunsdzēsēji.

Vilciens atradās ceļā no Nicas uz Diņlebēnu un noskrēja no sliedēm, ietriecoties klinšu bluķī, kas bija nokritis uz dzelzceļa stigas.

Palīdzības sniegšanai mobilizēti ugunsdzēsēji no visas apkārtnes.

Uz notikuma vietu, kurai piekļuvi traucē spēcīgs sniegputenis, nosūtīti 110 ugunsdzēsēji, 32 spēkrati un divi helikopteri.

Viens no ievainotajiem atrodas kritiskā stāvoklī, taču pārējie astoņi, kuru vidū ir arī lokomotīves mašīnists, guvuši vieglākas traumas.

Negadījuma brīdī vilcienā atradās 34 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+