×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Gadu mijā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā

Foto: LETAFoto: LETA

Slēgta satiksme 11.novembra krastmalā Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku izvadīšanas ceremonijas laikā.

Rīgā saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu no 31. decembra plkst. 6 līdz 1. janvārim plkst. 15 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Satiksme būs slēgta: 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai; Poļu gātes posmā no 11. novembra krastmalas līdz Pils ielai; Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11. novembra krastmalai; 11. novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (no Jaunielas līdz Bīskapa un Poļu gātei).

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, tiks ieviesti jau no 30. decembra plkst. 20.

No 31. decembra plkst. 6 līdz 1. janvārim plkst. 15 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

No 31. decembra plkst. 18 līdz 1. janvārim plkst. 4 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kaļķu ielas  posmā no 11. novembra krastmalas līdz Kungu ielai.

No 30. decembra plkst. 8 līdz 1. janvārim plkst. 7 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz AB dambja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+