Gailītis: Nākamā spēle būs labāka 0

Nākamā spēle būs labāka, ir pārliecināts Latvijas U-16 basketbola izlases galvenais treneris Jānis Gailītis.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 24

Viņa padotie Eiropas kadetu čempionāta mačā pirmdien ar 46:73 zaudēja Turcijas vienaudžiem, tomēr vieta ceturtdaļfinālā jau bija nodrošināta.

“Par to, ka jau esam nodrošinājuši vietu ceturtdaļfinālā, uzzināju tikai pēc spēles, tāpēc šī informācija noskaņojumu un notikumus laukumā neietekmēja. Pirmās piecarpus minūtes bija abpusēji agresīva aizsardzība un rezultāts auga ļoti lēni. Turki pirmie trāpīja vairākus grūtus metienus, BET

mēs – apstājāmies. Pārāk slikti uzbrukām, lai rastu enerģiju aizsardzībai. Neveiksmes sakrājās pa sīkumiņam. Kāds zaudēja savā mikrocīņā, kāds varbūt pārturēja bumbu vai aizmirsa izpildīt sadarbību līdz galam. Spēlējām pārāk lēni. Savukārt turki pēc pirmajā veiksmēm sajuta iedvesmu un pārliecību.

Vakar pret Lietuvu mums bija neveiksmīgas epizodes, šodien bija ļoti neveiksmīgs puslaiks. Taču rīt būs cita diena un cita spēle.

Katra uzvara no mums prasa daudz enerģijas un emociju. Pirmajos mačos, kad izcīnījām trīs uzvaras, rezerves ir patērētas un neesam paguvuši tās atjaunot. Taču to vēl noteikti izdarīsim. Čempionāts vēl tikai pusē, svarīgākā spēle būs ceturtdaļfinālā.

Ar Serbiju cīnīsimies par uzvaru, nerēķinot, kāds rezultāts mums dotu izdevīgāku pretinieku. Basketbolā ne reizi vien jau pierādījies, ka par rēķināšanu komandas tiek sodītas. Mums tagad vissvarīgākais ir atgūt pārliecību par sevi. Katram gadās slikti brīži, BET

mums ir labi spēlētāji, ar mikroklimatu viss ir kārtībā un vēl parādīsim, ka esam laba komanda,” basket.lv citē Jāni Gailīti.