Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenais – nesteigties! Horoskopi no 4. līdz 10. novembrim0

Foto – Fotolia.com

Auns

Pilns enerģijas, strādā cītīgi un arī panākumi neizpaliek. Pārlieka steiga un vēlme panākt savu tūlīt un tagad gan šoreiz nederēs – labākus panākumus dos pacietība un neatlaidība. Svarīgi neaizmirst savus solījumus un tos pildīt.

Vērsis

Šonedēļ nekur nav jāsteidzas. Darbā var mierīgi darīt kārtējos darbus, bet brīvajā laikā nodarboties ar to, kas sirdij vistuvāk, neaizmirstot, protams, arī tos, kas tuvi un dārgi. Jāsargās no krāpniekiem.

Dvīņi

Viņiem daudz jaunu iespaidu un iespēju iepazīt jaunas vietas un cilvēkus ja ne klātienē, tad vismaz interneta tiešsaistē. Piemērots laiks jaunām idejām, taču ar to realizēšanu var arī nesteigties. Neaizmirst par praktiskām ikdienas lietām.

Vēzis

Galvenais – nesteigties, visu darīt mierīgi un apdomīgi, nevajadzētu pasākt arī neko tādu, kas būtu pretrunā ar apkārtējās sabiedrības priekšstatiem par to, kā visam būtu jānotiek. Sekmes dos esošās situācijas izmantošana.

Lauva

Viņa šonedēļ var uzņemties līdera lomu, taču to nevajadzētu darīt, izejot ārpus sabiedrības noteikumiem un rāmjiem. Var parādīties daudz jaunu ideju, taču svarīgi īstenošanai izvēlēties visdzīvotspējīgākās.

Jaunava

Daudz pārdzīvojumu, rezultātā arī daudz jaunu nodomu un plānu, kas, iespējams, runā viens otram pretī. Viņa darītu labi, ja kādu brīdi apstātos, apdomātos un no visiem plāniem izvēlētos vienu – pašu perspektīvāko.

Svari

Viņiem gribas, lai viss notiktu pēc noteikumiem, bez skandāliem. Lielākajā daļā gadījumu tas viņiem arī izdodas, ar šonedēļ paveikto varētu būt apmierināti. Tomēr var nākties ciest no kādas senākas rīcības sekām.

Skorpions

Dažas lietas, kas pašreiz notiek, viņam tā īsti nepatīk, viņš labprāt tās ievirzītu labākā gultnē. Attiecības ar tiem, kas tuvi, pozitīvu emociju piesātinātas.

Strēlnieks

Visam enerģiski ķeras klāt, uzņemas līdera lomu un cenšas savus pienākumus veikt pēc labākās sirdsapziņas. Darbā viņš bauda priekšniecības un kolēģu labvēlību, mājās – tuvinieku cieņu un mīlestību.

Mežāzis

Sākt ko nozīmīgu palīdzēs spēja iztēlē redzēt darba rezultātus un arī pašdisciplīna un spēja koncentrēties uz galveno. Lai arī darba būs daudz, vajadzētu tomēr atrast laiku pārdomām un arī mājai un ģimenei. Naudas pietiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļa var izvērsties veiksmīga, tomēr nekas nebūs iegūstams viegli un ātri. Vēl vairāk – pārlieka steiga un vēlme gūt ātrus panākumus var novest ja ne pie materiāla, tad vismaz morāla bankrota.

Zivis

Izvēlēties rīcības plānu palīdzēs intuīcija un spēja paredzēt notikumu gaitu vismaz īstermiņā. Acis šonedēļ vajadzētu turēt vaļā – daudz kas būs atkarīgs no šķietamiem sīkumiem, arī iespējas nevajadzētu palaist garām.

LA.lv