Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
7. jūnijs, 2013
Drukāt

Galvenais pārliecība, nevis pareizība


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Pazemība nekur tālu jūs neaizvedīs,” savā pētījumā secinājuši Vašingtonas universitātes zinātnieki, norādot, ka skaļi un pārliecināti cilvēki tiek uztverti krietni nopietnāk pat tajos brīžos, kad viņu izteikumi ir kļūdaini.

 

“Pārliecība, nevis pareizība citu acīs ceļ cilvēka vērtību. Cilvēkiem ir bail no neskaidrības, un tāpēc viņi augstāk vērtē tos, kuri ir pārliecināti,” pauž pētnieki, norādot, ka politikā bieži vien panākumus gūst nevis tie, kam visu laiku ir taisnība, bet gan tie, kuri spēj pakliegt skaļāk nekā citi. “Ideālajā pasaulē cilvēks grib būt pārliecināts un pareizs savos spriedumos. Bet brīžos, kad jāizvēlas viens no diviem, cilvēki priekšroku dod pirmajam,” norāda amerikāņu pētnieki.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+