Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. septembris, 2014
Drukāt

Gandrīz piecdesmit vilcienos ieviesīs 25% atlaidi biļetēm vienam braucienam

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Pasažieru vilciens” (PV) no šā gada 13. oktobra darba dienās piemēros 25% atlaidi dienas vilcienu biļetēm, ja pasažieris brauks vienā virzienā un biļeti iegādāsies kasē vai pie konduktora, informē PV.

Kopumā atlaide tiks piemērota 47 vilcieniem.

Atlaides biļetēm vienam braucienam tiks piemērotas deviņiem elektrovilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga, vienpadsmit elektrovilcieniem Rīga-Aizkraukle-Rīga, astoņiem elektrovilcieniem Rīga-Jelgava-Rīga un 19 elektrovilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga. Atlaides šajos maršrutos būs spēkā līdz 2015. gada 17. aprīlim.

Maršrutu sarakstos pie biļešu kasēm dienas vilcieni, kuriem tiks piemērotas atlaides, būs atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī mājas lapā “www.pv.lv” būs īpaši atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi tie vilcieni, uz kuriem varēs iegādāties biļetes ar 25% atlaidi.

Biļetes ar atlaidi tiks noformētas arī vilcienos, ja pasažieri iekāps stacijās, kurās nav biļešu kases.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+