×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Ģertrūdes ielas teātris ielūdz uz “Taņas dzimšanas dienu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šī gada 4. novembrī plkst. 19 Ģertrūdes ielas teātrī notiks pirmizrāde Mārtiņa Eihes iestudējumam “Taņas dzimšanas diena”, kuras pamatā ir Latvijas iedzīvotāju atmiņas, pārdomas un refleksijas par Latviju 20. gadsimtā, kas apkopotas Gētes institūta Rīgā, Ģertrūdes ielas teātra un citu partneru kopīgi veidotā projekta “Tavas atmiņas Latvijas nākotnei” ietvaros, LA.lv uzzināja teātrī.

Izrādes radošā komanda – dramaturģe Laila Burāne, režisors Mārtiņš Eihe, māksliniece Ieva Kauliņa, aktieri Jānis Kronis un Jana Ļisova, mūziķis Artūrs Čukurs –cilvēku iesūtītos stāstus un atmiņas pārveidojuši ceļojumā uz privātām un kolektīvām atmiņu telpām.

Skatītāji tiek aicināti kļūt par ciemiņiem gaviļnieces Taņas dzimšanas dienas svinībās. Kā jau katrā plašākas saimes kopā būšanas reizē sanākušie neviļus sāk atminēties dažādus gan labi zināmus, gan rūpīgi slēptus un nereti pretrunīgus notikumus dzimtas vēsturē, un risināt sarunas ne tikai par pagātni, bet arī par nākotni un sabiedrību, kurā dzīvojam.

Izrādi veido idejas autors Deniss Hanovs, režisors Mārtiņš Eihe, kostīmu māksliniece un scenogrāfe Ieva Kauliņa. Producents: Ģertrūdes ielas teātris sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+