Girgensons gūst vienīgos “Sabres” vārtus komandas zaudējumā 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vienīgos vārtus Bufalo “Sabres” rindās, taču tas neglāba to no zaudējuma Nacionālas hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

“Sabres” izbraukumā ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) piekāpās Bostonas “Bruins” komandai.

Girgensons ar trāpīgu metienu izcēlās spēles 19.minūtē, izlīdzot mača rezultātu 1:1. Tomēr spēles turpinājumā mājinieki no Bostonas guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot visnotaļ pārliecinošu uzvaru.

Abas vienības savā starpā tikās arī pirms divām dienām, un tad uzvaru ar 4:2 savā laukumā izcīnīja “Sabres”.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes un piecas reizes meta pa “Bruins” vārtiem, būdams viens no aktīvākajiem komandā. Tāpat latvietis trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu un vienu reizi bloķēja sāncenšu metienu, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Girgensons šosezon 35 mačos guvis četrus vārtus un izpildījis astoņas rezultatīvas piespēles. Viņa negatīvais lietderības koeficients -3 ir viens no labākajiem komandā.

“Sabres” ar 21 punktu 36 spēlēs pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.