AFP/LETA

Girgensons un “Sabres” izcīna pirmo uzvaru savā laukumā 0

Pirmo uzvaru savā laukumā šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs otrdien izcīnīja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā veica divus spēka paņēmienus, uzvarēja divos no trim iemetieniem un bloķēja četrus metienus, kas bija lielākais rādītājs mačā.

Latvietis spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēles gaitā abas komanda pa reizei pabija vadībā, bet viesi neizšķirtu 2:2 panāca trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām. “Sabres” komandas labā abus vārtus guva Koudijs Hodžsons, savukārt pēcspēles metienos “Sabres” vienība uzvarēja ar 2:0.

Laukuma saimnieku vārtsargs Raiens Millers šajā cīņā atvairīja 43 no 45 metieniem, kamēr “Sabres” hokejisti pa pretinieku vārtiem veica vien 17 raidījumus.

“Sabres” hokejisti pēdējo 12 maču laikā spējuši uzvarēt trīs reizes, bet kopā šosezon izcīnīti tika četri panākumi.

Savukārt Girgensons šosezon 19 mačos guvis vienus vārtus un izpildījis četras rezultatīvas piespēles. Latvieša negatīvais lietderības koeficients -1 ir viens no labākajiem komandā.

“Sabres” ar deviņiem punktiem 20 spēlēs joprojām ne tikai ieņem pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un līgā.