Horoskopi un mistika
Horoskopi

Glabā noslēpumus pie sevis! Horoskopi 5. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Glabā noslēpumus pie sevis, citādi tie tā arī paliks tikai sapņu līmenī. Ja ir iespēja, ieteicams uz laiku pabūt vienam, atpūsties un padomāt par nākotni.

Auns

Iekšējai pārliecībai ir jābūt augstāk par visu, īpaši, ja jautājums skars kaut ko kardināli jaunu. Attiecībās vēlama atklātība, jo problēmas radīsies tikai neizrunātu situāciju dēļ.

Vērsis

Nav izslēgti sarežģījumi attiecībās ar tuviniekiem un draugiem. Bet tas notiks tikai tajā gadījumā, ja Vērsis ar nodomu izaicinās kādu no viņiem uz cīņu. Šī ir viena no tām reizēm, kad klusēšana nudien ir zelts.

Dvīņi

Mīlas lietās Dvīņiem jārīkojas lēni, bet pārliecinoši. Starp citu, tu taču gribēji izteikt savam izredzētajam laulību piedāvājumu? Decembris šajā ziņā ir ļoti piemērots laiks!

Vēzis

Ekstremālā situācija finansēs var novest pie tā, ka Vēzis paliks bez naudas. Piesargies no krāpniekiem un arī pats neiesaisties avantūrās. Labāk netērēt lielas naudas summas kaprīzēm, kas tevi šodien var piemeklēt.

Lauva

Uz tevi spēcīgu iespaidu atstās cilvēks, ar kuru tu savulaik draudzējies un strādāji kopā. Ja Lauva ieklausīsies gudrā padomā, tad jau šodien sāks ceļu citā virzienā.

Jaunava

Darba pienākumiem velti tik daudz laika, cik nepieciešams. Tas var nozīmēt aizkavēšanos darbā, bet šoreiz tik tiešām svarīgi visu paveikt ideāli. Vakarā Jaunava var iepriecināt sevi ar jauniem pirkumiem. Starp citu, tu sen neesi mainījis garderobi.

Svari

Vilinošu piedāvājumu tev izteiks cilvēks, kam ir nopietns svars sabiedrībā, īpaši komerciālajās aprindās. Steidzams brauciens nedaudz mainīs Svaru plānus, bet būs izdevīgs no finanšu viedokļa.

Skorpions

Mīļotais cilvēks atbalstīs visus tavus aizsākumus, bet no radiniekiem var gaidīt finansiālu palīdzību. Vēlu vakarā Skorpionam prātā ienāks oriģināla ideja. Pieraksti to bloknotā.

Strēlnieks

Strēlnieka plāni mīlas lietās ir tik grandiozi, ka dzīvesbiedrs diez vai tos atbalstīs. Labi norisināsies tāls brauciens.

Mežāzis

Izdevīgi darījumi un jauni projekti vairos Mežāža optimismu. Tu atkal sajutīsi, ka dodies neapstrīdamu panākumu virzienā. Lai atslābinātos, vakarā vari apmeklēt pirti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksme mīlestībā var būt īslaicīga, tāpēc nelolo īpašas cerības attiecībā uz jauno iemīļoto. Labāk aizdomājies, kā ātri atrisināt sadzīves un finanšu problēmas – tas šodien ir svarīgāk.

Zivis

Darbā nāksies saņemties un būt ļoti izlēmīgām, varbūt pat striktam. Aso toni komunikācijā ar tuviniekiem vai bērniem nomaini pret maigāku. Vakarā Zivju emocionālais stāvoklis pasliktināsies.

LA.lv