×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. jūnijs, 2014
Drukāt

Glābēji saņēmuši vairākus neikdienišķus izsaukumus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sestdien, 14.jūnijā, saņēmis vairākus neikdienišķus izsaukumus – cilvēki draudējuši aizdedzināties un izlekt pa logu, dažādas jocīgas likstas piemeklējušas arī dzīvniekus.

Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, Jelgavā sestdien mazs bērns bija iesprūdis ceturtā stāva dzīvoklī. Citviet palīdzību vajadzēja bezspēcīgam cilvēkam, kurš bija izkritis no gultas.

Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, kāda persona sevi bija aplējusi ar petroleju un draudēja aizdedzināties. Šo situāciju atrisināja Valsts policija un mediķi.

Trīs reizes tika saņemta informācija, ka cilvēki grasās padarīt sev galu, izlecot pa logu, taču visos gadījumos šie potenciālie pašnāvnieki tika atrunāti no neatgriezeniskā soļa speršanas un VUGD iejaukšanās beigās nebija vajadzīga.

Cēsu novadā pagrabā ar ūdeni bija iekritis jērs. Lai glābēji lopiņu izceltu, viņiem pat nācās vilkt mugurā hidrotērpus.

Tai pašā Cēsu novadā neveiklā situācijā nonāca arī kāds suns, kurš bija iebāzis galvu voljēra režģī un nevarēja to dabūt ārā.

Savukārt divas reizes glābēji saņēma izsaukumu par kaķiem, kuri bija palīduši zem automašīnas motora pārsega un iedzīvotāji pašu spēkiem tos nespēja dabūt ārā.

Vēl divas reizes glābēji steidzās uz ēkām, kurās bija jūtama ķīmiska smaka un radušās bažas, ka kāds apzināti izlaidis gāzi. Vienā no šiem gadījumiem izrādījās, ka ir sabojājies ventilis gāzes apkures katlam.

Savukārt traģiski ugunsgrēki vakar Latvijā nav reģistrēti, liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies glābējiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+