×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. jūnijs, 2014
Drukāt

Glābējsilītē Bērnu slimnīcas teritorijā nedēļas laikā ielikts otrais mazulis (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Glābējsilītē Bērnu slimnīcas teritorijā Rīgā nedēļas laikā ielikts otrais mazulis.

Slimnīcas pārstāve Romēna Namniece informē, ka sestdien plkst.16.55 glābējsilītē ielikts zēns – viņa svars ir trīs kilogrami, garums 50 centimetru. Pēc ārstu pirmreizējās bērna apskates mazulis ir praktiski vesels.

Tas jau ir 21 mazulis, kas atstāts Bērnu slimnīcas glābējsilītē.

Jau vēstījām, ka Bērnu slimnīcas glābējsilītē piektdienas pēcpusdienā tika ielikts puisītis. Kopā ar mazuli tika atstāta informācija, ka viņš dzimis 17.jūnijā.

Glābējsilīte ir īpaša vieta, kur bez kameru vai apsardzes uzraudzības iespējams anonīmi atteikties no sava mazuļa. Glābējsilītē ievietotais mazulis iegūst atradeņa statusu, kas ļauj uzsākt tūlītēju adopcijas procesu. Bērna bioloģiskie vecāki sešu mēnešu laikā pēc mazuļa ievietošanas glābējsilītē var vērsties bāriņtiesā ar vēlmi atgūt mazuli.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai valdiba padoma ko dara!Kapec musu maminas nonak pie sada gajiena ?Valdiba ari nepareizi dara ka mazuli neatdod tiem cilvekiem kas laprat panemtu un audzinatu.Lai panemtu mazuli tik daudz papiri ir jakarto ka gandriz nelebi metas.Jau kad piedzimst bernins mate jau zina vina likteni vai bus milets un velas ateikties bet tad nak no pasvaldibas un barenu tiesa un nem matei apsola visu ko prasa lai tik panem majas neskatoties ka tiks pamests.Un vispar par so lietu es varetu daudz ko izstastit .Butu viss jamaina pirmkart ar pabalstiem neizmaksat uzreiz pabalstu vienreizejo jo kad berns nonak jauna gimene jauna mate neko nesanem jo biologiska mate jau pabalstu ir iznemusi par to gan vajadzetu padomat.

    • Nevis jākārto daudz papīru, lai izņemtu bērnu jaunie vecāki, bet gan Bāriņtiesai un Tiesai ir jāpārliecinās, ka jaunie vecāki spēs parūpēties par šo mazuli. Un Glābējsilītes bērniņš, ja ir vesels, praktiski uzreiz arī nonāk pie jaunajiem vecākiem pirmsadopcijas aprūpē, jo adoptētājiem statuss jau ir dots (viņi gaida adoptētāju rindā), bet par vecākiem nav vairs jālemj, jo bērns skaitās atradenis.

Draugiem Facebook Twitter Google+