Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Grupai “Labvēlīgais tips” jauns singls – “Du bist spazieren”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tieši Līgo priekšvakarā grupa “Labvēlīgais tips” nolēmusi iepriecināt savus fanus ar jaunu singlu “Du bist spazieren”, cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju. Tā ir savdabīga atbilde uz mūžseno latviešu apgalvojumu – Latvijas popmūzikā nekā jauna nav. Grupa tam nepiekrīt, taču vienlaikus arī neuzņemas atbildību par traumām, kas var gadīties, izpildot pārgalvīgus deju soļus un piruetes, dziesmas atskaņošanas laikā.

Par dziesmas melodiju parūpējies grupas ģitārists Artūrs Kutepovs, par tekstu – Andris Freidenfelds, un to visu iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”.

“Labvēlīgais tips“ atgādina, lielie rudens šovi “Katastrofāla atgriešanās” notiks koncertzālē “Palladium” 24. un 25.oktobrī. Pēc neliela atvaļinājuma “Labvēlīgais tips” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!

Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Dziesmu iespējams noklausīties šeit: https://soundcloud.com/ltips/du-bist-spazieren

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+