Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.jūnijam. Palīdzēs radoša pieeja! 16

Foto – Fotolia

Auns

Labs noskaņojums un radoša pieeja palīdzēs ātri un viegli atrisināt pat vissarežģītākos organizatoriskos jautājumus. Un tomēr necenties aptvert neaptveramo – vēlme darīt vairākus darbus vienlaikus var novest pie pārpūles. Vakarā noskaņojies uz romantiskas nots, iespējams, tevi gaida jauks piedāvājums vai neaizmirstams vakars.

Vērsis

Biznesa jomā strādājošo Vēršu finansiālais stāvoklis šodien var nedaudz uzlaboties. Azartspēļu cienītājus šodien gaida liels laimests, parāda atdošana vai izdevīga darījuma noslēgšana. Mīlas lietās šodien veiksies sievietēm Vēršiem. Nav izslēgta jauna aizraušanās vai viegls flirts. Pacenties šodien nelietot alkoholiskos dzērienus, tas var novest pie negaidītām sekām.

Dvīņi

Diena vairāk piemērota nevis burzmai un saskarsmei, bet apcerei un pārdomām. Draugi un paziņas gribēs palīdzēt tev sasniegt vēlamo, pieņem viņu padomus ar pateicību. Vakarā nenorunā randiņu, jo tas būs neveiksmīgs.

Vēzis

Nežēlojies par dzīvi, neviens nav vainīgs tavās nedienās. Esot sliktā garastāvoklī, tu neko nepanāksi. Labāk domā par kaut ko labu, biežāk smaidi un tici – labais uzvarēs ļauno. Lai gan dažkārt ir otrādi.

Lauva

Pacenties šodien komunicēt ar draugiem, tuviniekiem, radiniekiem. Darbs nekur neaizbēgs. Sagādā mīļajiem patīkamu pārsteigumu.

Jaunava

Šī diena ir vienkārši radīta aktīvam darbam. Ja tu būsi nosvērts un savaldīgs, tad paspēsi paveikt daudz darbu. Problēmas, kas ilgušas mēnešiem, šodien atrisināsies viegli un ātri. Ja tev vakarā paraudzēts randiņš, tas, visticamāk, beigsies ar precību piedāvājumu.

Svari

Šajā zīmē dzimušajiem zvaigznes sniedz iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Pacenties ieklausīties tuvu cilvēku padomos un pilnībā nomaini frizūru un garderobi. Šodien tev, iespējams, nāksies aizstāvēt savu viedokli un intereses. Šodien tu jutīsies ļoti laimīgs un pacenties, lai nelabvēļi neaptumšotu šo brīdi. Dodies pastaigā ar bērniem, viņi par to ļoti priecāsies.

Skorpions

Diena ir laba dažāda veida aizsākumiem. Radošie plāni var īstenoties pilnā apmērā. Ķermenis atrodas prāta kontrolē, un fiziskā slodze palīdz atjaunot dvēselisko līdzsvaru. Randiņi šodien noritēs ļoti veiksmīgi, bet seksam būs dziedniecisks efekts.

Strēlnieks

Atrodi sevī spēkus, atjauno kaujiniecisko pašpārliecinātības noskaņojumu – par sevi pārliecināts cilvēks spēj gāzt kalnus un paveikt neiespējamo.

Mežāzis

Ļoti labvēlīgs periods, lai atklāti stātos pretim nelabvēļiem. Tu ar savu aktivitāti un enerģētiku spēsi viņus uzveikt. Veiksmīgi risināsies darba lietas. Uzlabosies savstarpēja sapratne ar kolēģiem un padotajiem. Laba diena, lai pievērstu uzmanību savam ķermenim un sāktu masāžas kursu. Lietderīgi arī nodarboties ar individuālu darbu vai pievērsties hobijam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev diez vai izdosies iztikt bez kolēģu piedalīšanās, sadarbības un lietišķās partnerības. Ir vairāki jautājumi, kuros kolektīva darbība var padarīt tavu darbu maksimāli produktīvu ar minimāliem laika un spēku zudumiem.

Zivis

Pacenties neinvestēt naudu jaunā biznesā. Mīlestībā turies pie cilvēka, kurš tev jau ir. Ja uzsāksi jaunu romānu, tad zaudēsi visu, kas tev ir. Finansiālais stāvoklis, kas pašlaik nav teicams, ar laiku uzlabosies.

LA.lv