Mobilā versija
Brīdinājums +8.4°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Horoskopi 12.jūnijam. Īpaša prognoze – dienas jubilāram!

horoskopi_nedeljai-664x443

Ja šodien svini dzimšanas dienu

Šodienas jubilāri var būt apmierināti ar sevi – ilgākā laika posmā paveiktie darbi sāk nest visnotaļ iepriecinošus augļus. Tavi panākumi nepaliks nepamanīti arī priekšniekiem un kolēģiem.
Droši vari posties vakara ballītei – ja svinēsi plašākā lokā, droši uzaicini arī to cilvēku, kurš iekritis sirsniņā, bet pats par tavām simpātijām vēl nenojauš!

Auns

Dzīve šodien kļūst sarežģītāka, jo vienkārša uzmanības novēršana nepalīdzēs izvairīties no emocijām. Jūtas grauž pavisam uzstājīgi, tāpēc vien nāksies iedziļināties problēmās, kas šādu stāvokli radījušas.
Tas viss var radīt pamatīgu aizkaitinājumu, jo parasti tev patīk justies neatkarīgam no savām sajūtām. Tomēr iedziļināšanās šī brīža pieredzē iemācīs vairāk nekā vienkārši skriešana meklēt nākamo lielo mērķi.

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+