×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Horoskopi 20.01.2014. – 26.01.2014.

Foto - LETAFoto - LETA

Zvirbulis.

Auns

Auns visu grib darīt pa jaunam, taču, lai tas izdotos, pie lietas ķerties vajadzētu tikai tad, kad viss labi apdomāts. Un vairāk vajadzētu uzticēties racionāliem prāta slēdzieniem, nevis nez’ no kurienes nākušām atklāsmēm… Sabiedrībā Auns būs mīlēts.

Vērsis

Vērsis iedomājies, ka ar diplomātiju, sevišķi, ja tai pievienota krietna deva lišķības, varēs panākt visu, taču būtu labāk, ja, mēģinot “dabūt cauri” savu, viņš vairāk balstītos uz lietas būtību un saprāta diktētiem argumentiem. Tas gan neattiecas uz mīlestību…

Dvīņi

Dvīņi darītu labi, ja pēc iespējas rīkotos saskaņā ar noteiktu plānu un pēc iespējas mazāk improvizētu. Profesionālajā darbībā laiks piemērots lēni un ilgi darāmiem darbiem, arī visam, kas saistīts ar informācijas vākšanu. Mīlas lietām un kārei gūt jaunus iespaidus nevajadzētu ļaut kaitēt darbam.

Vēzis

Vēzis darītu labi, ja pacenstos iespēju robežās būt apdomīgāks. Gudri darīs tie Vēži, kuri, vismaz šonedēļ, visu darīs saskaņā ar pastāvošajām normām un noteikumiem. Būtu labi ieviest lielāku vai mazāku kārtību visā, kas atkarīgs no paša un šķiet nesakārtots.

Lauva

Planētas labvēlīgas pārmaiņām, taču, lai tās realizētu, nāksies iet pret straumi. Ar visu vieglāk tikt galā izdosies, ja Lauva interesēsies ne tikai par savām, bet arī citu cerībām un vēlmēm. Svarīga būs māka uzdot īstos jautājumus. Labvēlīgs laiks, lai tiktu galā ar kādu strīdu ģimenē.

Jaunava

Piemērots brīdis ieviest kārtību lietās, kas ir apkārt, un arī visam, kas saistīts ar profilaksi un veselības uzlabošanu. Planētas sekmēs arī visu veidu izglītību un pašizglītību. Jaunavām politiķēm izdevīgs moments uzlabot savu reitingu, pārējām – nostiprināt reputāciju un prestižu.

Svari

Profesionālajā darbībā laiks cītīgam darbam, kas nesīs arī augļus, savukārt personiskajā dzīvē jāpacenšas izvairīties no pārliekas aizkaitināmības. Par nākotnes plāniem pirms laika labāk nevienam nestāstīt. Vientuļajiem Svariem laiks mīlestībai, taču tā prasīs upurus.

Skorpions

Šonedēļ var izdoties izmantot apkārt notiekošo savā labā, taču tas prasīs uzņēmību un iespējams arī izpelnīties apkārtējo nosodījumu. Dažādu līgumu un kontraktu parakstīšanu labāk atlikt. Toties baudīt patīkamu sabiedrību un atpūsties ģimenes lokā vai sev patīkamā sabiedrībā varēs bez bēdām…

Strēlnieks

Piemērots laiks visu veidu “papīra darbiem”, darbam ar informāciju, privātām un arī lietišķām vizītēm. Pārlieka steiga un savas gribas uzspiešana par katru cenu gan var kaitēt visās lietās. Planētas labvēlīgas arī naudas pelnīšanai un tērēšanai, sevišķi lielākiem pirkumiem.

Mežāzis

Notikumiem bagāta nedēļa ar daudziem negaidītiem notikumu pagriezieniem. Svarīgi izvairīties no nevajadzīgas steigas un impulsīvas rīcības. Planētas labvēlīgas arī naudas izdošanai un dzīves baudīšanai patīkamu pretējā dzimuma pārstāvju sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Piemērots laiks jauniem darbiem, projektiem un plāniem, var sākt ko jaunu, taču tikai tādu, ko izdosies pabeigt vēl šajā mēnesī. Personīgajā dzīvē daudz emociju, taču lielākoties tās visas būs pozitīvas. No darba brīvo laiku vislabāk veltīt, lai uzzinātu ko jaunu, arī saviem mīļajiem.

Zivis

Saasinātā intuīcija dos iespēju sekot līdzi sabiedrības noskaņojumam un rīkoties tā, lai apmierinātas būtu gan pašas Zivis, gan apkārtējie. Labākais un produktīvākais laiks šonedēļ – nedēļas vidus. Saskarē ar elektroierīcēm un arī automašīnām jābūt sevišķi uzmanīgām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+