Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.janvārim. Pirms uztraukties, pārbaudi faktus! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad paveic kaut ko tādu, par ko vari lepoties un kas rada pozitīvas pārmaiņas. Tam obligāti nav jābūt kaut kam lielam, pietiks ar to, ja izmainīs vismaz viena cilvēka dzīvi uz labo pusi. Tam varētu būt lavīnas efekts, kurš izmaina pasauli.

Auns

Draugs vai kolēģis pateikts kaut ko, kas tevi turpmākajās pāris dienās uztrauks, bet tev ir jāsaprot, ka viņi nesaprot, par ko runā. Nav pilnībā nekā, par ko uztraukties, vismaz ne tev. Cita sacīto vispirms, pārbaudi un tikai tad vari krist panikā, ja patiešām tam ir pamatots iemesls.

Vērsis

Ir dažas drīzāk mežonīgas jeb trakas idejas, kuras šobrīd riņķo pa tavu prātu, tādas, kuras varētu radīt problēmas, ja rīkosies uz to pamata. Saglabā skaidru prātu un turies pa gabalu no cilvēkiem, kuri pārāk viegli aizraujas un zaudē saikni ar realitāti.

Dvīņi

Kāds, kurš atrodas pie varas, varētu padarīt tavas turpmākās pāris dienas grūtākas, bet tas nekas, jo tu esi izturīgs un spēcīgs, kad rodas tāda nepieciešamība. Tavā pusē ir gan spēks, gan prāts, tāpēc izmanto tos.

Vēzis

Neiznieko laiku, dzenoties pakaļ kaut kam, ko nevari iegūt, un par ko slepenībā nojaut, ka tas nebūtu nekas labs pat, ja to iegūtu. Izmanto savu enerģiju un inteliģenci, lai darītu kaut ko, kas tavu uzmanību pelnījis vairāk.

Lauva

Līdz ar Marsa pārvietošanos, kas ietekmē tavu pašreizējo spriedzi, pastāv liela iespēja, ka pret dažiem cilvēkiem būsi aizdomīgs bez jebkāda iemesla. Jā, varbūt viņiem interesē tikai tava nauda, bet, ticamāk, tu vienkārši to iztēlojies.

Jaunava

Tu varētu attapties iesprostots kaut kāda veida debatēs, un atkāpšanās tavā skatījumā nav pieņemama. Taču arī otra puse nepiekāpsies un var nebūt citas alternatīvas, kā vien izbeigt šīs partnerattiecības. Ne visas domstarpības ir iespējams atrisināt.

Svari

Tev nāksies strādāt pie kaut kā, kas tevi ne pārāk interesē, bet tik un tā tu to paveiksi lieliski. Svarīgi cilvēki tevi vēro un, ja viņiem patiks redzētais – nākotnē būs tikai interesantāki un atbildīgāki darbi.

Skorpions

Jebkuram, kurš sagaida, ka turpmākajās pāris dienās tu piekāpsies, nāksies vilties. Tu šobrīd esi vienā no saviem dinamiskākajiem noskaņojumiem, un tev nav nolūka pakļauties citu cilvēku spiedienam. Tas ir labi – parādi, ka tev ir mugurkauls.

Strēlnieks

Marsa pārvietošanos ietekmēs tavu jūtīgumu, un tas brīdina, ka tu itin viegli varētu negatīvi reaģēt vai pat uzsākt cīņu par kaut ko, kas nav svarīgs. Taupi savu enerģiju un dusmas jautājumiem, kuriem tiešām ir nozīme.

Mežāzis

Tev šonedēļ būs visādas lieliskas idejas. Tu arī aktīvi meklēsi veidus, kā tās pārvērst realitātē. Cerams, ka neviens nebūs tik muļķīgs, lai mēģinātu tevi apturēt. Ja viņi mēģinās, lietas varētu kļūt nejaukas – un ne jau tev.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavs prāts šobrīd ir tik ass, ka nekas neizbēgs no tavas uzmanības. Un tam vajadzētu būt izdevīgi, ja meklē veidus, kā iegūt papildu naudu. Neesi tikai pirmais, kurš ierauga jaunas iespējas – esi pirmais, kurš tās arī izmanto.

Zivis

Līdz ar Marsa pārvietošanos uz tavu zīmi tev neradīsies problēmas domāt un rīkoties ātri. Un tas ir tāpēc, ka tev nebūs tik daudz laika, lai pārāk kavētos – tev ir svarīgas lietas, kuras jāpaveic, un laiks uz vietas nestāvēs.

LA.lv