×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. novembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 18.11.2013. – 24.11.2013. (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns


Veiksmīgs laiks. Planētas labvēlīgas, lai sāktu ko jaunu, un arī priekšniecības labvēlība nodrošināta. Lai gūtu panākumus, pastrādāt gan nāksies krietni, tāpēc kādu brīdi ieteicams iedalīt arī atpūtai. Vientuļajiem Auniem var gadīties iespēja izbeigt savu vientulību.

Vērsis


Vērsis šonedēļ būs cienīts un mīlēts, tomēr viņam pašam šķitīs, ka viņš nav pienācīgi novērtēts. Prātīgāk gan būtu pārlieku neraizēties, bet pacensties darīt to, kas viņiem pašiem šķitīs pareizi. Mierinājumu, iespējams, sniegs arī kāda pretējā dzimuma būtne.

Dvīņi


Dvīņu nodomi radīs atbalstu apkārtējos. Laiks prezentēt savas idejas un sākt ko jaunu, lielu un nozīmīgu. No darba brīvo laiku vislabāk pavadīt sev patīkamā sabiedrībā, un arī kāda laba kultūras pasākuma apmeklējums nenāks par ļaunu.

Vēzis


Veiksmīga nedēļa gandrīz vai visās dzīves jomās. Idejas gan vairāk nekā iespēju tās realizēt, tādēļ svarīgi izvēlēties svarīgāko, kam veltīt pēc iespējas visus spēkus. Var gadīties, ka šobrīd tomēr nepagūtais dzen depresijā, taču gudrāk darīs tie Vēži, kuri atcerēsies, ka “rīt arī vēl ir diena”.

Lauva


Ja Lauva būs pietiekami uzņēmīgs un izmantos likteņa dotās izdevības, nedēļas beigās viņš ar paveikto būs apmierināts. Spējas modināt simpātijas labākas nekā citkārt, un tas var palīdzēt, gan kārtojot kādu svarīgu darījumu, gan meklējot draudzību un mīlestību.

Jaunava


Jaunava pie visa ķeras ar lielu enerģiju, un tādēļ arī sekmes neizpaliek. Grūtākās lietās vai sākot ko jaunu varēs paļauties arī uz apkārtējo atbalstu. Daudz ko izdosies nokārtot, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus. Var gadīties, ka kādai vientuļai Jaunavai izdodas atrast savu īsto un vienīgo…

Svari


Planētas sekmē spēju iekļauties apkārtējā sabiedrībā un būt saskaņā ar visiem, taču jāsargās no lišķības. Var gadīties arī, ka Svari, neskatoties uz visu, jūtas nenovērtēti, tomēr, visticamāk, tās ir tikai viņu iedomas. Lielāku uzmanību derētu pievērst visam, kas skar mīļos, māju un ģimeni.

Skorpions


Joprojām nemierīgs laiks. Daudz dažādu notikumu un darīšanu, taču, pareizi saplānojot darāmo, paspēt izdosies visu vai gandrīz visu. Ja rodas izdevība, var sākt pat ko jaunu, lielu un nozīmīgu. Piemērots laiks spodrināt esošās mīlas attiecības, taču, sākot jaunas, nevajadzētu steidzināt notikumus.

Strēlnieks


Planētas labvēlīgas plānveidīgam un nopietnam darbam, arī nākotnes plānošanai. Labāk visu darīt saskaņā gan ar rakstītiem, gan nerakstītiem likumiem. Attiecībās ar priekšniecību jāizvairās no pārliekas lišķēšanas. Nepārpūlēties. No darba brīvajā laikā var gadīties kāds romantisks piedzīvojums.

Mežāzis


Planētas sola veiksmi visās dzīves jomās, taču vairāk visā, kas saistīts ar māju, ģimeni, mīlestību. Spēja iepatikties apkārtējiem lielāka nekā citkārt, tādēļ Mežāzis būs mīlēts un cienīts un daudzas lietas var izdoties nokārtot neformālā atmosfērā. Mīlestībai un draudzībai labvēlīgs laiks.

Ūdensvīrs


Šonedēļ labāk būt nedaudz konservatīvam. Labāk izdosies lietas, kas neprasa īpašus jauninājumus. Piemērots laiks arī rūpīgai un detalizētai nākotnes plānošanai. Planētas labvēlīgas savu sasniegumu prezentēšanai un lai vairotu savu prestižu. Mīlestībā labāk turēties pie tā, kas jau ir.

Zivis 


Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar redzesloka paplašināšanu, jauniem iespaidiem, kultūras un mākslas baudīšanu. Ja šonedēļ paredzēts kāds ceļojums, tam vajadzētu izdoties. Mīlas lietās labāk būt piesardzīgām un pēc iespējas turēties pie jau esošām attiecībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+