Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi vasaru, bet neaizmirsti pienākumus! Horoskopi 26.06.17. – 2.07.17. 1

Foto – Evija Trifanova/LETA

Auns

Tiem, kuri vēl nav atvaļinājumā, – darba pilna nedēļa, tiem, kuri jau atpūšas, – laiks piepildīts ar rūpēm gan pašam par sevi, gan saviem mīļajiem. Strādāt gan vairāk nāksies ar galvu, nevis rokām, un svarīgi būs organizēt ne tikai savu, bet arī citu darbu.

Vērsis

Ieguvēji būs tie, kurus pārāk nenomāks darba slogs – nedēļa visai piemērota aktīvai atpūtai, saviesīgai dzīvei un arī tam, lai vienkārši baudītu vasaru. Planētas sekmēs arī sen izlolotu plānu piepildīšanu un īstenošanu.

Dvīņi

Daudz jaunu un oriģinālu ideju, tomēr to realizācijā var rasties grūtības – galvenokārt paša nemācēšanas un neapsviedīguma dēļ. Planētu izvietojums toties piemērots jau agrāk iesāktā pabeigšanai un novešanai līdz pilnībai.

Vēzis

Pozitīvu emociju un mīlestības pilna nedēļa. Iespējams, tieši šobrīd tiks pieņemti svarīgi lēmumi, kas darīs dzīvi daudz labāku – tiesa, ne uzreiz. Profesionālajā darbībā daudzās lietās būs vajadzīga pacietība. Alkatība un egoisms nenāks par labu.

Lauva

Šobrīd labāk būt konservatīvam un pacensties visu darīt saskaņā ar pastāvošajiem likumiem un paražām. Iespējama kāda apstākļu pārmaiņa, taču Lauva pratīs piemēroties un pat gūt kādu labumu no tās. Labvēlīgs laiks autoritātes nostiprināšanai.

Jaunava

Labāk turēties pie jau esošā un laika gaitā pārbaudītā, taču tam nevajadzētu pārvērsties dogmatismā – pastāvēs, kas pārvērtīsies! Labvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar zinātni un tehniku, to pielietojumiem.

Svari

Labvēlīgs laiks pārdomām un lai iedziļinātos lietu būtībā. Pārlieks egoisms var kaitēt. Planētas veicina augstprātību un pārlieku turēšanos pie jau zināmā, no kā vajadzētu izvairīties. Svarīgi iesākto novest līdz galam.

Skorpions

Labvēlīgs laiks savienībām, sevišķi tām, kas slēgtas starp pretējā dzimuma pārstāvjiem, tomēr tajās vajadzētu rūpēties ne tikai par savu, bet arī partnera labumu. Būtu labi sakārtot finanses, atdot parādus un arī atlikt kādu mazumiņu priekšdienām.

Strēlnieks

Sekmes nodrošinās turēšanās pie pārbaudītām vērtībām. Nāksies gan arī krietni pastrādāt un dažās lietās pat bruņoties ar pacietību. Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri šobrīd neuzkraus sev liekus darbus un pienākumus.

Mežāzis

Pareizāk būt konservatīvam, lieki neriskēt un necensties pārmaiņas izsaukt, bet gan tām vienkārši ļauties. Ja tas izdosies, nedēļas beigās Mežāzis būs krietni apmierinātāks ar dzīvi nekā tās sākumā. It sevišķi attiecībā uz mīlestību…

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks. Atliek vien ļauties dzīves plūdumam un darbā vēl iejūgtajiem perioda beigās atliks vien apmierināti paskatīties uz padarīto, bet jau atpūtā esošajiem – nodoties atmiņām par visu patīkamo šajā laikā piedzīvoto. Neaizmirst tuviniekus!

Zivis

Profesionālajā darbībā sekmes nesīs spēja izprast kolēģu rīcības motīvus. No darba brīvajā laikā ieteicams nodoties izsmalcinātām un ar mākslu saistītām izklaidēm, taču vajadzētu arī atrast laiku, lai pabūtu vienatnē.

LA.lv