×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

Rīkojies enerģiski, bet ar apdomu! Horoskopi 23.02.15. – 01.03.15.

LA.lvLA.lv

Auns

Enerģijas vairāk nekā parasti, un, ja tā tiks pareizi izmantota, ar šonedēļ paveikto Auns varēs būt apmierināts. Svarīgi nepārsteigties un, pirms rīkoties, visu kārtīgi apdomāt. Jebkuru jaunu informāciju nepieciešams pārbaudīt, un visi dokumenti pirms parakstīšanas rūpīgi jāpārlasa.

Vērsis

Vērsis sabiedrībā būs mīlēts un cienīts. Piemērots laiks, lai piedalītos dažādos sabiedriskos pasākumos, sevišķi tādos, kas saistīti ar literatūru un mākslu, arī saviesīgai dzīvei draugu un paziņu lokā. Profesionālajā darbībā un arī mīlestībā var pietrūkt spējas izvēlēties īsto momentu savām iniciatīvām.

Dvīņi

Labvēlīgs laiks aktīvai darbībai, taču, iespējams, Dvīņi paši īsti nezina, ko viņi grib, un tas var traucēt panākumu gūšanu. Gudri darīs tie Dvīņi, kuri šonedēļ turpinās iesākto vai arī sāks ko jaunu, vadoties pēc iepriekš sastādīta plāna. Labāk veiksies kolektīvi veicami darbi.

Vēzis

Daudz dažādu iespēju, visas realizēt neizdosies, svarīgi izvēlēties tās, kas visvieglāk īstenojamas un arī dos vislielāko labumu. Veiksies viss, kas saistīts ar ārzemēm, un arī jaunu un oriģinālu risinājumu meklēšana veco un šimbrīžam jau nederīgo vietā. Laiks, kas veltīts mācībām un izziņai, nebūs patērēts velti.

Lauva

Lauva pilns lielu plānu, taču viņš darītu labi, ja šonedēļ nebūtu pārāk pašpārliecināts, nepārvērtētu savas iespējas un, galvenais, nedotu neizpildāmus solījumus. No visa darāmā svarīgi izvēlēties galveno un to, kas ir pa spēkam. Vēlams atcerēties, ka svarīgāki par tūlītējiem ir panākumi ilgtermiņā.

Jaunava

Merkurs veicina spējas skaidrot savus nodomus un prioritātes – labvēlīgs laiks domubiedru un arī savu nodomu atbalsta meklējumiem. Sevišķi labvēlīgs laiks jaunradei un arī iesāktā pabeigšanai ar literatūru saistītajām Jaunavām. Pilnīgi jauniem plāniem un idejām labāk nepievērsties – tie var izrādīties utopiski.

Svari

Laiks lieliem un dižiem projektiem – tādiem, kam nepieciešams apkārtējās sabiedrības atbalsts, tomēr jāsargās no vēlmes veikt ko tādu, kam šī sabiedrība vēl nav gatava. Attiecībās ar mīļoto var pietrūkt spējas pateikt īstos vārdus īstajā laikā, tādēļ attiecību skaidrošanu labāk atlikt.

Skorpions

Skorpions šobrīd visu dara enerģiski un vienlaikus apdomīgi, tādēļ arī panākumi neizpaliks. Sevišķi veiksies viss, kas saistīts ar fiziku, matemātiku, inženierzinātni un smalkiem mehānismiem. Varbūt parādīsies kāda iespēja vairot ienākumus un arī nostiprināt jau esošās mīlas attiecības.

Strēlnieks

Padarīts šonedēļ nebūs maz, taču, iespējams, pašam Strēlniekam šķitīs, ka tas ir galīgi nepietiekami… Galvenais – nepadoties pesimismam un priecāties par to, kas ir paveikts, nevis bēdāties par nepaveikto. Uz draugu un kolēģu atbalstu paļauties varēs.

Mežāzis

Arī Mežāzim šķiet, ka padarīts varētu būt vairāk, un tas viņu tracina. Piedevām vēl vēlme ieviest visur savus spēles noteikumus… Gudri darīs tie Mežāži, kuri jau perioda sākumā apdomās veicamo, sastādīs pēc iespējas reālistiskāku rīcības plānu un tad pie tā turēsies, kā arī pacentīsies atšķirt lietas, ko viņš var ietekmēt, no tām, kuras nevar.

Ūdensvīrs

Piemērots laiks draugu un domubiedru meklējumiem, sabiedriskā stāvokļa nostiprināšanai, taču iegūtie kontakti var izrādīties virspusēji – var pietrūkt prasmes skaidri un saprotami, bet, galvenais, precīzi izklāstīt savus plānus un idejas. Jāizvairās no savu spēku pārvērtēšanas. Neapsoliet vairāk, nekā iespējams izpildīt.

Zivis

Nav izslēgts, ka tieši šonedēļ izdosies nonākt pie kādas visai svarīgas atziņas, kas var ietekmēt visu turpmāko dzīvi. Praktiskajā darbībā periods toties ne pārāk veiksmīgs – var traucēt dažādi neparedzēti ap­stākļi, tādēļ labāk tikai turpināt iesākto un pacensties padarīt vismaz to, kas nav atliekams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+