Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.februārim. Kā sader mīlestība un nauda? 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Mīlestība un nauda ne vienmēr labi iet kopā. Līdz ar Veneras attiecību pret ekstravaganto Jupiteru tavā dzimšanas dienā nauda varētu nākt grūtāk nekā cerēts. Ja kāds pieprasa, lai iztērē viņa labā vairāk, nekā vari atļauties, šis cilvēks nav tev īsts draugs vai partneris.

Auns

Nepārcenties sevi pierādīt cilvēkiem, kurus necieni – labāk necenties vispār. Nav nozīmes, cik viņi ir svarīgi, tev nav pienākuma būt jaukam pret viņiem vai pat apzināties viņu eksistenci. Dari labu tiem, kuri tev atlīdzina ar to pašu.

Vērsis

Tu ar visu sirdi esi kaut ko apņēmies uzsākt un novest līdz galam, neuztraucoties par to, ko saka kritiķi. Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt, tad uz ko tu gaidi? Rīkojies nevilcinoties!

Dvīņi

Kāds, kuram piemīt autoritāte, šodien būs visai kritisks pret tavu darbu, bet nezaudē drosmi. Viņi zina, ka tev ir viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus, bet uzskata, ka tev noderētu maza papildu motivācija. Viņiem varētu būt taisnība.

Vēzis

Nav svarīgi, cik negatīvas lietas notiks šodien vai rīt, tev par tām skaļi un ilgi jāsmejās. Šī ir viena no tām dienām, kad, skatoties uz tumšo pusi, tu padarīsi visu tikai sliktāku. Liec pats sev būt priecīgam.

Lauva

Pieliec apzinātas pūles, lai šodien koncentrētos tikai uz faktiem. Pašpasludinātie eksperti var stāstīt visu ko, bet tev to visu vajadzētu uztvert ar lielu skepsi, it īpaši, kad tā ir tava nauda, par kuru tiek runāts.

Jaunava

Turpini virzīt uz priekšu savu galveno plānu, un nav nozīmes, cik daudzi cilvēki saka, ka esi vai nu traks vai muļķis. Īstais iemesls, kāpēc noteikti cilvēki tam iebilst, ir tāds, ka viņiem bail, ka gūsi panākumus, kādus viņi nekad nesasniegs – un viņiem ir taisnība, tev tas izdosies dabiski.

Svari

Nevaino sevi tik ļoti par kaut kāda veida kļūdu – vai nu tā nemaz nebija tava vaina, vai arī tā ir viena no tām ķibelēm, kura var atgadīties ar jebkuru. Tu nekad neesi apgalvojis, ka esi ideāls, tāpēc citi to nevar no tevis pieprasīt. Esi godīgs pats pret sevi.

Skorpions

Tev šodien nāksies meklēt palīdzību no cilvēkiem, kuru zināšanas ir plašākas par tavām. Tu vari turpināt darboties vienatnē, ja vēlies, bet nepaies ilgs laiks, pirms tu sasniegsi šķērsli, kura pārvarēšanai tev būs nepieciešama palīdzība. Neesi tik noslēgts sevī.

Strēlnieks

Kāds, ar kuru tu strādā vai veido biznesu, šodien būs grūti izprotams, bet pirms tu kļūsti dusmīgs, apsver, ka varbūt viņi to arī vēlas panākt. Ja tu zaudēsi pašsavaldību, tas viņiem tikai liks izskatīties labi. Pār emocijām valdi ar prātu.

Mežāzis

Tev šodien var būt grūti izspiest tiešu atbildi no drauga vai kolēģa, bet neļauj tam tevi traucēt. Tev nemaz nevajag viņu atbalstu un atļauju vēl jo mazāk, tāpēc beidz būt tik pieklājīgs. Ignorē ikvienu, kurš netic tavām spējām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kāda negodīgums tevi šodien var šokēt, bet tu vari vainot tikai sevi. Dažādas zīmes par to jau kādu laiku liecināja, bet tu izvēlējies tās ignorēt. Tagad ir radies jautājums – ko tu darīsi šajā sakarā?

Zivis

Kāds šodien būs diezgan skaļš savā kritikā pret tevi, bet nav vajadzības uztraukties, kur nu vēl kļūt dusmīgam, jo viņš vēl labu. Ieklausies tajā, kas viņam sakāms un pieņem, ka vismaz daļa no kritikas ir pamatota.

LA.lv