FOTO. VIDEO. “Suņi rej, bet karavāna iet tālāk” – Kadirovs eksponē sevi kā veselības pilnu spēka mitriķi, kas dzīvos vēl ilgi 0

Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs izplatījis video, kuriem vajadzētu apliecināt to, ka viņš nav uz nāves sliekšņa ar kādu nedziedināmu kaiti – viņš stumj džipu un cilā svaru zālē lielus smagumus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

“Saspringtā diena noslēdzās ar treniņiem un pozitīvismu. Fiziskās aktivitātes uzlabo ne tikai ķermeni, bet arī garastāvokli. Vakara nodarbības ir lielisks veids, kā atpūsties un uzlādēt spēkus. Atcerieties, ka rūpes par savu veselību ir ieguldījums nākotnē, bet konsekvence un neatlaidība novedīs pie panākumiem gan sportā, gan dzīvē,” video parakstīja Kadirovs.

Vēl vienu Kadirova treniņu video iepriekš Instagram ievietoja viņa palīgs. Arī vietne RIA Novosti ziņoja, ka Čečenijas vadītājs parādījis publiskus treniņus. “Kadirovs trenējas pacilātā noskaņojumā, joko un smejas, runājot ar savas komandas locekļiem,” teikts piezīmē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikai dienu iepriekš “Novaya Gazeta Europe” publicēja rakstu par Kadirova veselības stāvokli. Tur bija teikts, ka Kadirovs veselības apsvērumu dēļ nevar turpināt ieņemt amatu. Starp Čečenijas galvas diagnozēm teksta autori nosauca pankreatīta komplikācijas, kas ietver aizkuņģa dziedzera nekrozi un pankreatogēno ascītu. Turklāt 2023. gadā Kadirovs esot nonācis medicīniski izraisītā komā trankvilizatora Dormikum pārdozēšanas dēļ, ko viņš varēja lietot stipru sāpju un bezmiega dēļ.

Izdevums nosauca arī viņa iespējamā pēcteča čečenu īpašo spēku komandiera Apti Alaudinova vārdu.

Ramzans Kadirovs
SAISTĪTIE RAKSTI