Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.janvārim. Ej ciemos vai uzņem viesus! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šīs dienas horoskops Auniem iesaka piezvanīt tuvam draugam un uzaicināt viņu uz vakariņām restorānā. Visi šodien ieplānotie darbi tiks simtprocentīgi paveikti. Velti uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, viņam tas šodien ir ļoti nepieciešams.

Vērsis
Jebkāda tava neapmierinātība vai dusmas draud ātri pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no strīdiem, domstarpībām un ķildām, kas šodien var vairākkārtīgi izcelties burtiski uz līdzenas vietas.

Dvīņi
Parūpējies šodien par savu veselību. Centies nepārslogot organismu ar smagu barību un lielu daudzumu tonizējošo dzērienu. Personiskajā dzīvē tevi gaida ne mazums panākumu.

Vēzis
Šodien gaidi viesu ierašanos, ciemos, pie tevis var atbraukt ar vecāki. Esi godīgs kā nekad ar tuvajiem cilvēkiem un sagatavojies iet uz kompromisu. Esi pārliecināts, viņi to novērtēs.

Lauva
Labvēlīga diena, lai sāktu jebkuru darbu, saskarsmei un ģimenes attiecībām. Sievietes Lauvas gaida patīkami pārsteigumi un negaidīta iepazīšanās. Labvēlīgi būs dažādi pirkumi. Šodien var nodarboties ar dažādu slimību ārstniecību un profilaksi. Vīriešiem Lauvām zvaigznes prognozē pārmaiņas personiskajā dzīvē. Tomēr neraizējies, ja sākumā pārmaiņas šķitīs dīvainas un nesaprotamas.

Jaunava
Darbā tavi priekšlikumi neradīs atbalstu kolēģu vidū. Nepārdzīvo par to, jo situācija var kardināli mainīties jebkurā brīdī.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Svari
Šodien ap tevi virmos vētraini notikumi. Pacenties publiski neizrādīt savas negatīvās emocijas. Saglabā mieru un iekšējo līdzsvaru. Tam būs liela nozīme tavā nākotnē.

Skorpions
Darbā pacenties paļauties uz veselo saprātu vairāk, nekā uz nojautām un intuīciju – tās var tevi pievilt. Romantisko attiecību jomā tev šodien viss būs lieliski.

Strēlnieks
Visticamāk, tevi šodien gaida stabilas un stipras saites ar lietišķajiem partneriem un ģimenes locekļiem. Daudzi darbi un projekti daudziem šīs zīmes pārstāvjiem būs prioritāri. Ar laiku sāksies veiksmīgāks periods finanšu jomā. Pacenties neinvestēt naudu jaunā lietā. Mīlestībā turies pie tā cilvēka, kas tev jau ir – jau aizrausies ar jaunu romānu, tad būsi zaudētājs.

Mežāzis
Mežāžiem būs vēl viena nepatīkama diena. Iespējams, šodien tev nāksies saskarties ar vajāšanu un agresiju. Spēcīgas emocijas un sveša ietekme tevi var pilnībā pārņemt savā varā. Lai izvairītos no kļūdām, pacenties izrādīt piesardzību, apdomību un savaldību. Šodien nevajag ieviest jaunas pazīšanās vai vienatnē doties naksnīgās pastaigās.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Draudzīgas attiecības šodien nospēlēs īpašu lomu tavā dzīvē. Drīzumā tu biežāk nekā iepriekš sāksi tikties ar draugiem, lai apspriestu jaunumus un kopīgi atpūstos. Mīlestības jomā gaidāmas pārmaiņas.

Zivis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien vajag rūpīgi uzmanīt savas lietas – pastāv varbūtība pazaudēt svarīgus dokumentus vai mājas atslēgas. Pacenties šodien neaizdot naudu. Iespējams, šodien izjuks vairākas ieplānotās tikšanās, bet jau pavisam drīz viss solās nostāties savās vietās. Ieteicama nodarbošanās ar sportu un fiziskām aktivitātēm. Ja tev ir bērni, tad iesaisti viņus savās nodarbēs.

LA.lv