Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.februārim. Palīdzēs aizrautība!2

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja esi 8. februārī dzimis Ūdensvīrs, tavu personību nosaka romantiskā, šarmantā un impulsīvā daba. Cilvēkus tu pievelc kā magnēts, jo esi noslēpumains un laipns cilvēks. Daudzi apbrīnotāji ir tieši tas, kas tev nepieciešams, jo tev patīk būt uzmanības centrā un saņemt mīlestības apliecinājumus. Tomēr tavas attiecības mēdz būt īslaicīgas, jo tu pēc dabas esi tik impulsīvs. Nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas tu vēl vairāk nekā citkārt tieksies izpētīt jaunas un aizraujošas dzīves jomas.

Auns

Nedēļas sākumā veiksies darba lietās, ja pratīsi pieņemt patstāvīgus lēmumus. Sākot ar pilnmēness laiku, nedēļas vidū Aunu dāmas vairāk pievērsīsies savai ārienei, gribēsies izmēģināt visu jauno, nelauzot galvu par to, ko teiks citi.

Vērsis

Šonedēļ var ienākt prātā, kā gudri un izdevīgi investēt mājokļa labiekārtošanā. Ieklausies ģimenes locekļu padomos, kāds no tiem var būt zelta vērts. Nedēļas otrajā pusē izpaudīsies tieksme pēc emocionālas brīvības.

Dvīņi

Nedēļas sākumā var būt samanāma lielāka uzbudināmība, vēlēsies darboties patstāvīgi. Iespējamas biežas garastāvokļa maiņas, ko vēl vairāk pastiprinās trešdienas pilnmēness. Nedēļas nogalē var trāpīties negaidīts ārzemju ceļojums.

Vēzis

Nedēļas pirmajās dienās tavi uzticamie pavadoņi visās ikdienas darīšanās būs ass prāts un ātra reakcija. Ļoti atbilstošs laiks darījumu tikšanās, braucienu un sapulču organizēšanai. Nedēļas otrajā pusē ļauj vaļu savām siltajām jūtām pret mīļiem un tuviem cilvēkiem.

Lauva

Šonedēļ kopdarbībā ar biznesa partneriem paveras lieliska iespēja nodemonstrēt savu izveicību naudas lietās. Labs laiks preču izplatīšanas aģentiem. Nedēļas otrajā pusē var nopelnīt rekomendāciju paaugstinājumam amatā.

Jaunava

Lieliska darba nedēļa, kas ļaus gan pārliecinoši pašapliecināties, gan nodemonstrēt aktīvas prāta spējas. Čaklākās pamanīsies tikt pie ne
gaidītas papildu piemaksas vai tikpat negaidīta pakāpiena karjerā.

Svari

Kāda ziņa no tālienes var likt steidzami kravāt mantas un doties ceļā. Augstskolu studentiem derēs padoms saņemties drosmi un nokārtot eksāmenu, kurš līdz šim licies nepārvarams. Nedēļas turpinājumā būs lieliskas radošas izpausmes mākslas žanru pārstāvjiem.

Skorpions

Tie Skorpioni, kuri sevi var pieskaitīt pie sociāli aktīvajiem un sabiedrību mīlošajiem, nedēļas pirmajā pusē var sagaidīt negaidītus, bet jautrus ciemiņus. Nedēļas otrajā pusē padomā par jaunu veidu, kā pārsteigt mīļoto dzīvesbiedru, liec lietā spontāni prātā ienākušu ideju!

Strēlnieks

Šīs nedēļas labvēlīgais fons sola veiksmi un izdošanos dažāda veida sapulču, preču prezentāciju, kā arī produktīvas sadarbības attīstīšanā ar saviem darījumu partneriem. Šis ir laiks, kad darāmā daudz, bet daudz var arī paspēt izdarīt. Noturi dinamisku darba tempu, kā jau īstam “darba zirgam” pienākas.

Mežāzis

Šonedēļ labas peļņas izredzes var sagaidīt tie Mežāži, kas darba vietā liks lietā mērķtiecību. Tikpat patīkamu pārsteigumu laiks gaidāms arī studējošajiem Mežāžiem. Nedēļas otrajā pusē ir piemērots laiks svarīgam, saprātīga riska finanšu darījumam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kā no pārpilnības raga nākušas idejas pārsteigs ne vienu vien Tavas personības cienītāju. Studējošie pieveiks visgrūtākos pārbaudījumus. Piemērots laiks rīkoties ģimenes labklājības vairošanai.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē dažas Zivis var saņemt vajadzīgo atbalstu un palīdzību no pavisam nezināmiem cilvēkiem, vairosies jaunas sadarbības iespējas. Daudz braucienu, darījumu tikšanās, sapulces, bet dažām Zivīm jaunās skaistumkopšanas līdzekļu kolekcijas prezentācijas organizēšana.

LA.lv