×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
7. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 8.janvārim. Teicama dienai karjerai! (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns

Šodien ir teicama diena, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Tevis pateiktie vārdi neatstās vienaldzīgu nevienu. Neiesaisties konfliktā, lai rītdien nebūtu par to jānožēlo. Priekšniecība novērtēs tavus panākumus darbā. Parūpējies par tuvu cilvēku veselību.

Vērsis

Šodien ir jābūt uzmanīgam un piesardzīgam jebkurā jautājumā. Nevajag nevienam stāstīt par savām lietām un pacensties izvairīties vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Uzmanīgi attiecies pret pārtikas lietošanu, jo pastāv saindēšanās iespēja. Alkoholu šodien lietot nav ieteicams.

Dvīņi

Tu atkal vari nokļūt finanšu grūtībās. Nauda, uz kuru tu cerēji, diemžēl var aizkavēties. Tāpēc vajag jau šodien padomāt par nākotni. Netērē velti līdzekļus tur, kur var ieekonomēt.

Vēzis

Diena Vēžiem solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā. Tavs uzcītīgais darbs šodien tiks apbalvots. Šodien var piepildīties tava lolotākā vēlēšanās. Partneru atbalsts nodrošinās to, ka izdosies vispārdrošākie plāni. Personiskajā dzīvē iespējas jaunas iepazīšanās. Ja šodien tu redzēsi sapni, kas pie tevis atnācis jau vairākkārtīgi, tad ir liela varbūtība, ka tas piepildīsies.

Lauva

Panākumi šodien sekos radošiem cilvēkiem. Pacenties nepievērst uzmanību dažādām tenkām, kuras par tevi izplata nelabvēļi. Šodien iespējama attiecību pasliktināšanās ar tuviniekiem, kuri tevi kārtējo reizi nesapratīs. Taču nemaini savu pārliecību un neizej uz kompromisu ar sirdsapziņu.

Jaunava
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien parādīsies lieliska iespēja, lai izlabotu zināmas kļūdas. Ļoti veiksmīgs periods finanšu jomā. Tev izdosies veikt veiksmīgus pirkumus un pat nomaksāt parādus. Pacenties šodien atrast laiku atpūtai, lai uzturētu imunitāti un stiprinātu nervu sistēmu.

Turpinājums nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zivs kur

Draugiem Facebook Twitter Google+