Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9. februārim. Rosies, riskē, radi!0

Foto – Fotolia

Auns

Diena piepildīta ar radošo enerģiju. Radi ko jaunu, riskē, komunicē ar neparastiem cilvēkiem. Tu daudz ko paspēsi, ja neslinkosi un nekoncentrēsies uz sīkumiem. Šodien fiziskie vingrinājumi labvēlīgi ietekmēs veselību. Veiksmīga diena, lai dotos uz randiņu, saderinātos vai noslēgtu laulību.

Vērsis

Vēršiem kā nekad šodien noderēs intuīcija. Dari visu, kā liek sirds, un neklausies nekādos padomos. Šodien esi pārliecināts par panākumiem.

Dvīņi

Intuīcija ir tavs uzticamākais un patiesākais biedrs, tāpēc ir jāiemācās tai uzticēties, kaut vai tikai šodien. Neplāno pārāk daudz darbu, nemēģini darīt desmit lietas vienlaikus – tu tikai sasmīdināsi apkārtējos.

Vēzis

Šī diena Vēžiem būs pasīva. Pacenties neizrādīt liekas ambīcijas un pretenzijas pret apkārtējiem. Tava savaldība un taktiskums dienas beigās atnesīs rezultātus. Šodien, iespējams, tev nāksies risināt sadzīves problēmas, kas sakrājušās pēdējā laikā. Veiksmīga diena, lai uzlabotu attiecības ar tuviem cilvēkiem.

Lauva

Piektdien veiksme gaida radošus cilvēkus. Šodien vari veiksmīgi īstenot vērienīgus plānus, kas var pašos pamatos izmainīt dzīvi. Labs laiks, lai uzlabotu attiecības ar priekšniecību, lietišķajiem partneriem un klientiem. Vientuļie Lauvas var satikt savu nākamo otro pusīti, ja nepaslinkos un dosies izklaidēties jautrā draugu pulkā.

Jaunava

Šodien Jaunavām var rasties neplānoti izdevumi. Vairāki cilvēki no tavas sabiedrības šodien var ar tevi manipulēt, spiežot uz žēlumu. Bet pamēģini izrādīt rakstura stingrību un nepadodies provokācijām. Pasaudzē šodien savu veselību, pastāv iespēja saķert vīrusu saslimšanu.

Svari

Laba diena, lai pavadītu laiku vienatnē un nodotos pārdomām. Turies tālāk no kņadas un vētrainiem strīdiem, centies pretdarboties kārdinājumiem. Šodien nevajag dot solījumus – diez vai tu tos varēsi izpildīt. Lai izvairītos no saindēšanās, esi uzmanīgs, izvēloties pārtikas produktus.

Skorpions

Tu nevarēsi nosēdēt uz vietas. Parādīsies vēlme daudz ko mainīt. Tu, iespējams, pārskatīsi vairākus nākotnes plānus.

Strēlnieks

Saudzē savus spēkus, netērē tos veltīgi. Ja ir iespēja atpūsties, tad izmanto to. Daba palīdzēs atjaunot spēkus, nomierināt nervus un atgūt labu noskaņojumu. Vakaru vēlams pavadīt vienatnē – paklausies labu mūziku, noskaties filmu vai palasi grāmatu.

Mežāzis

Šo dienu tu pavadīsi cīņā par saviem ideāliem, taču tā izrādīsies bezperspektīva. Un atceries, ka ieradums nogriezt kā ar nazi var nedot rezultātus. Kad tu pēdējo reizi biji pie ārsta? Tagad ir īstais laiks, lai izietu profilaktisko apskati.

Ūdensvīrs

Laba diena, lai nodarbotos ar sportu un aktīvo atpūtu. Aizbrauc uz vasarnīcu un veic fizisku darbu – tas palīdzēs tev atpūsties emocionāli un garīgi. Pastaiga svaigā būs tieši tas, kas vajadzīgs. Vakaru pavadi divatā ar mīļoto cilvēku. Labvēlīgs brīdis bērna ieņemšanai.

Zivis

Lietainais laiks pavisam izsitīs tevi no sliedēm. Tu sajutīsi, ka veselība pasliktinās. Noteikti aizej pie ārsta. Atceries – visu, ko var izdarīt šodien, nekad nevajag atlikt uz rītdienu.

Avots: “mlady.net”

LA.lv