Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 11. maijam. Mācies no svešām kļūdām!0

Dienas noskaņa

Mēdz teikt, ka no svešām kļūdām nemācās, bet šodien būtu vēlams vismaz mēģināt. Salīdzini dažādas pieredzes – pat ja uzkāpsi vēlreiz pats savam grābeklim, zināšanas noderēs!

Auns

Šodien tev būs vajadzīga visa rakstura stingrība, uz kādu vien esi spējīgs. Apkārtējā haosā tu esi vienīgais cilvēks, kurš spēj ieviest nosacītu kārtību. Atslābināties nav īstais brīdis!

Vērsis

Pat superzvaigznēm ir dažas vajadzības, bet, tā kā tu diez vai piederi pie tām, to apmierināšanai nāksies pielikt krietnas pūles. Atpūsties varēsi vakarā!

Dvīņi

Šodien ļoti noderēs iepriekš iegūtie darījumu sakari. Ja esi pazīstams ar vajadzīgajās aprindās slaveniem cilvēkiem, vari uzskatīt, ka tev paveicies.

Vēzis

Tu vari cienīt apkārtējo uzskatus, bet, lai gūtu panākumus, šodien nāksies turēties pie sava viedokļa un neatdot iekarotās pozīcijas.

Lauva

Veiksmes noslēpums šodien ir nevis spēja visu izdarīt ātri un prasmīgi, bet talants spoži prezentēt savu ideju. Ja turklāt vēl pratīsi sev nodrošināt atsaucīgu auditoriju, tevi noteikti piemeklēs doma, ka patiešām esi ģeniāls!

Jaunava

Šodien tev jābūt ļoti piesardzīgam jebkuros finansiālos darījumos, pat līdz pašiem niecīgākajiem. Nenoraidi padomus, starp tiem var gadīties kāds patiesi noderīgs.

Svari

Tu vari iemūžināt savu viedokli, izkaļot to akmenī, tomēr tas negarantē, ka tam pievērsīs uzmanību. Nevajag tik ļoti uzstāt uz savu taisnību, jo šodien to tāpat neizdosies pierādīt.

Skorpions

Liec šaubas pie malas, Skorpion! Šodien tu lieliski apzināsies, ko tieši vēlies sasniegt. Turklāt bez lielām pūlēm sapratīsi, kā tas izdarāms. Vienīgās grūtības varētu sagādāt starta moments.

Strēlnieks

Šodien tavs uzdevums – saprast, nevis mainīt situāciju. To izpratis, varēsi tai pielāgoties, un tādā gadījumā būs vajadzīgas daudz mazākas pūles, lai panāktu savu. Pretējā gadījumā pat mazākās izmaiņas prasīs daudz laika un spēku.

Mežāzis

Šīs dienas notikumus nevarēsi ne mainīt, ne pasteidzināt. Tad vai ir vērts tērēt spēkus mēģinājumiem? Labāk pievērs uzmanību pats savai labsajūtai un veselībai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šai dienai nav jābeidzas uz skumīgas nots, tāpēc tev vajadzēs nedaudz papūlēties, lai vakarā varētu smaidīt. Velti laiku, lai apdomātu tuvākās nākotnes plānus un atklāj tos arī ģimenei.

Zivis

Šo dienu vērts veltīt svešu kļūdu izpētei situācijās, kas līdzīgas tavējai. Tādējādi tev nepaliks laiks pašam savu kļūdu pieļaušanai.

LA.lv