Horoskopi un mistika
Horoskopi

Maija otrajā pusē labas pelņas iespējas! Horoskops 10. – 23. maijam0

Foto-Shutterstock

Auns

Auns izjutīs spēka pieplūdumu un gribēs likt to lietā. Lai viss notiktu, kā iecerēts, nāksies plānot laiku un resursus, jo citādi būs darbi, kas tiks iesākti, bet ne līdz galam pabeigti. Tas var sadusmot un veidot spriedzi attiecībās ne tikai ar tuvākajiem, bet arī ar tiem, kas allaž ir Aunus atbalstījuši. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām un stūrgalvīgai ietiepībai, jo zaudētāji būs tikai Auni paši.

Vērsis

Vērsim vairāk laika jāatvēl rūpēm par veselību un labam miegam. Pēc ziemas ieteicams stiprināt imūnsistēmu un pārtikā lietot vitamīniem bagātu pārtiku. Vērsis būs ātri un viegli aizkaitināms, tāpēc jācenšas valdīt pār savām emocijām. Labvēlīgs laiks atpūtai un dažādām aktivitātēm svaigā gaisā. Nav ieteicams veikt finanšu darījumus un slēgt ilgtermiņa līgumus. Jāievēro likumi un ētikas normas.

Dvīņi

Dvīņiem arvien vairāk gribēsies pabūt vienatnē ar sevi un mēģināt saprast, kurp virzīties tālāk. Tas ik pa brīdim ietekmēs arī garastāvokli, tāpēc jācenšas izvairīties no asumiem, jo tā var sabojāt ne vienas vien attiecības. Šis nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai vai kardinālām pārmaiņām. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselības nostiprināšanu.

Vēzis

Vēzim labvēlīgs periods darījumiem un transportlīdzekļu iegādei. Var prasīt algas pielikumu. Lai partnerattiecībās izvairītos no konfliktiem un, iespējams, pat šķiršanās, ir jārespektē arī līdzcilvēku vēlmes un vajadzības. Jāizvairās no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas, jo iespējama saindēšanās. Piemērots laiks kopīgiem pasākumiem ar draugiem un domubiedriem vai arī jauna vaļasprieka apgūšanai.

Lauva

Lauva izjutīs spriedzi, jo ne viss ies, kā plānots. Tāpēc ieteicams savu uzmanību un spēkus veltīt tiešajiem pienākumiem un darbam. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumu būs vairāk nekā ienākumu. Jāseko līdzi transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim. Nav ieteicams apmeklēt izklaides pasākumus, atdot un aizņemties naudu. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un sava vizuālā tēla pilnveidošanai.

Jaunava

Jaunavai nāksies noteikt prioritātes un soli pa solim tās īstenot. Jārīkojas aktīvi un jāievēro noteiktie termiņi. Ja gaidīs uz citiem, situācija var pasliktināties un ir iespēja palaist garām dzīves piedāvātās iespējas. Šajā laikā intuīcija var pievilt, tāpēc ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām un, pirms rīkoties, jāpārliecinās par informācijas patiesumu. Jāmācās apzināties savas vajadzības un dzīves mērķi.

Svari

Svariem der atcerēties mūžseno patiesību, ka skaistums izglābs pasauli. Lai arī ikdienā rūpju un raižu būs vairāk nekā patīkamo notikumu, jācenšas savu apkārtējo vidi padarīt mājīgu un patīkamu. Tā kā būs jūtams enerģijas apsīkums, pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus vai noorganizēt romantiskas vakariņas ar sev tīkamu cilvēku. Iespējama jauna iepazīšanās.

Skorpions

Skorpionam jāieklausās savā sirdsbalsī un jārīkojas saskaņā ar to. Piemērots laiks sava materiālā stāvokļa uzlabošanai. Labas peļņas iespējas. Nav īstais brīdis partnerattiecību jautājumu risināšanai. Šajā periodā var doties pieredzes apmaiņas vizītē vai paplašināt savu redzesloku, apmeklējot izglītojošus kursus un seminārus. Ieteicamas relaksējoši dziednieciskas procedūras, meditācija un jogas vingrojumi.

Strēlnieks

Strēlniekam īsti nebūs skaidrs, vai tas ir labi vai slikti, ka apkārt viss nepārtraukti mainās. Tāpēc nāksies būt elastīgam un spēt pielāgoties. Sadarbošanās ar citiem dos labāku rezultātu nekā vēlme tikt ar visu galā vienam pašam. Jāmāk tikai palūgt palīdzību. Piemērots laiks ģimenes pasākumiem vai svinībām nedēļas nogalē. Ķermeņa vingrumam un sirdsdarbības uzlabošanai ieteicamas sporta aktivitātes svaigā gaisā.

Mežāzis

Mežāzis, saules un pavasara iedvesmots, būs gatavs iekarot jaunas virsotnes savā dzīvē. Aktīva un mērķtiecīga rīcība dos vēlamo rezultātu. Šajā periodā viss notiek viegli un bez aizķeršanās, tāpēc nedrīkst ļauties slinkumam un peldēt pa straumei. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, jaunu projektu uzsākšanai. Brīvajos brīžos vairāk laika jāatvēl vaļaspriekiem, romantikai un sirdslietām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram nāksies meklēt zelta vidusceļu, lai realizētu savas idejas. Daudz kas būs atkarīgs no prasmes sadarboties un profesionalitātes, tāpēc nav ieteicams uzņemties darbus, kur trūkst zināšanu un iemaņu. Pārdomāti jāplāno savi tēriņi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju tās apmierināt. Piemērots brīdis stabilitātes veidošanai un nostiprināšanai. Nav ieteicams apmeklēt masu izklaides pasākumus.

Zivis

Kaut arī Zivju dzīvē viss rit mierīgi un bez lieliem satraukumiem, tomēr jācenšas sekot līdzi notiekošajam. Vairāk jāpaļaujas uz savām prasmēm un zināšanām. Lai izvairītos no spriedzes un pārpratumiem attiecību jautājumos, ir jābūt atklātām. Nav piemērots laiks jaunu attiecību uzsākšanai un pastāvošo problēmu risināšanai. Jaunām idejām ieteicamas nelielas ekskursijas nedēļas nogalē.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turpinās lielo iespēju laiks! Horoskopi 15.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
7 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
1 stunda