Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieteicams riskēt! Horoskopi no 24. janvāra līdz 6. februārim0

Foto – Shutterstock

Auns

Aunam uzlabosies pašsajūta, tāpēc veiksies darbos, tomēr ir jāizvērtē, vai nav uzņēmies par daudz saistību. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām. Jaunu ideju gūšanai ieteicams pamainīt ierasto vidi un ikdienas ritmu. Pie pārslodzes var būt problēmas ar mugurkaulu un kāju locītavām. Var apgūt jaunu vaļasprieku vai apmeklēt izklaides pasākumus. Ieteicamas ikdienas pastaigas svaigā gaisā.

Vērsis

Vērsim jācenšas pilnvērtīgāk izmantot jau esošos resursus, nevis piesaistīt jaunus vai uzņemties papildu saistības. Apkārt notiekošais prasīs ātru reakciju. Iespējams, nāksies apgūt jaunas prasmes, lai varētu izturēt konkurenci. Jāatceras teiciens – steidzies lēnām, jo darbošanās steigā var tikai situāciju vēl vairāk sarežģīt. Vēlams lietot vitamīnus imūnsistēmas nostiprināšanai. Var apmeklēt pasākumus redzesloka paplašināšanai.

Dvīņi

Dvīņi būs izvēles priekšā, vai paturēt veco, jau labi zināmo un paredzamo, vai tomēr mesties iekšā dzīves piedāvātajā izaicinājumā, kur noteikti pieaugs adrenalīns, bet nav skaidras nākotnes. Abus paturēt nebūs iespējams. Jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Ieteicams atjaunot vai papildināt garderobi, nomainīt imidžu, kā arī parūpēties par sava sociālā tēla spodrināšanu.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka apkārtējie pret viņu izturas netaisnīgi, jo grib, lai viņš pats tiek galā ar saviem darbiem un vajadzībām, bez citu atbalsta. Tāpēc izjutīs nogurumu un būs viegli aizkaitināms. Jācenšas izvairīties no steigas, jo tas var radīt situācijas dažādu traumu iegūšanai. Vairāk laika jāvelta veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Nav ieteicams slēgt līgumus, veikt darījumus un uzsākt ko jaunu.

Lauva

Lauvai janvārī labvēlīgi nosacījumi, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Ar februāri situācija sarežģīsies un procesi sāks bremzēties, tāpēc pārdomāti jāsaplāno darbi. Ieteicams uzklausīt partnerus, pirms steigties dot padomus vai kritizēt. Jācenšas izvairīties no strīdiem un asām vārdu apmaiņām. Labvēlīgi apstākļi nelieliem ceļojumiem. Var apmeklēt atpūtas un izklaides vietas, kur līdz šim nav būts.

Jaunava

Jaunavai būs sajūta, ka beidzot dzīvē kaut kas ir sācis kustēties un situācija mainās. Tagad viss ir pašu rokās, jo neviens no malas nevar dot padomu, kā Jaunavai labāk rīkoties. Lai kāds lēmums tiktu pieņemts, jārēķinās ar to, ka, lai kaut ko iegūtu, kaut kas būs jāatdod. Lai izvairītos no spriedzes, ieteicams uzmanību veltīt tiešajiem pienākumiem un neuzņemties jaunas saistības. Jāieplāno laiks atpūtai un vaļaspriekiem.

Svari

Svariem pakāpeniski mazināsies pienākumi un spriedze. Jācenšas izvairīties no steigas, jo steigā pieņemti lēmumi var nedot vēlamo rezultātu. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai vai kardinālām pārmaiņām. Ieteicams paņemt brīvdienas, lai atpūstos un izgulētos, kā arī apmeklētu masāžas vai ārstnieciskās procedūras.

Skorpions

Skorpionam ieteicams ļaut visam ritēt savu gaitu un pievērsties sevis pilnveidošanai. Vēlme kaut ko mainīt vai pilnveidot biznesa vidē var radīt tikai liekus sarežģījumus. Jāklausa savai iekšējai balsij. Nav ieteicams doties ceļojumos, slēgt līgumus, aizņemties un ieguldīt naudas līdzekļus. Labvēlīgs laiks dažādu juridisku jautājumu risināšanai un darījumiem ar nekustamo īpašumu. Ieteicams doties nelielā ceļojumā.

Strēlnieks

Strēlniekam pakāpeniski atgriezīsies dzīvesprieks un vēlme radoši darboties. Ieteicams riskēt un censties iedzīvināt jaunas idejas praksē, jo ar laiku tas dos lieliskus rezultātus. Piemērots laiks jaunas informācijas un prasmju iegūšanai un reklāmas pasākumiem. Var doties pieredzes apmaiņas braucienos un apmeklēt seminārus. Nav ieteicams lietot alkoholu un medikamentus bez ārsta ieteikuma. Jāstiprina imūnsistēma.

Mežāzis

Mežāzim pieaugs spriedze, jo būs jārisina situācijas, kuras radīsies pēkšņi un prasīs tūlītēju rīcību. Kaut arī nemanāmi, tomēr kopējā situācija sāk uzlaboties. Lai mazinātu spriedzi un iespēju kļūdīties, šajā periodā ieteicams turēties pie pārdomāti sastādīta rīcības plāna. Veselības nostiprināšanas nolūkos ieteicams nodarboties ar sportu un uzturēties labi vēdinātās telpās. Veselīgs miegs ir labākās zāles pret stresu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram viss ritēs savu gaitu un darbi neprasīs lielu piepūli. Būs jūtams nogurums, tāpēc ieteicams plānot darbus ar lielākām atpūtas pauzēm un izvairīties no pārslodzes. Vairāk jāieklausās savā iekšējā balsī. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselību. Nav piemērots laiks masu pasākumu apmeklēšanai un ballīšu rīkošanai. Jācenšas izvairīties no asumiem personiskajās attiecībās un ar ģimenes locekļiem.

Zivis

Zivīm nav īstais brīdis, lai uzsāktu ko jaunu. Lai nerastos pārpratumi, savas vēlmes jāizsaka konkrēti un saprotami. Var būt spriedze partnerattiecībās gan darbā, gan mājās. Piemērots laiks informācijas iegūšanai un tālāku mērķu izvirzīšanai. Var atjaunot garderobi un piestrādāt pie sava tēla veidošanas, apmeklējot skaistumkopšanas salonu.

LA.lv