Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Ūdensvīram. Vīrietis jaunu ceļu gājējs, sieviete – noslēpums! 16

Ilustrācija – Kagaya/Shutterstock

Saule caur Ūdensvīra Zodiaka zvaigznāju iet no 20. janvāra plkst. 5.09 līdz 18. februārim plkst.19.18.

ŪDENSVĪRS vīrietis

Ūdensvīrs pieder tai cilvēku kategorijai, kas visbiežāk dzīvē gūst panākumus. Viņu nevar saukt par ļoti dāsnu, bet ne jau tādēļ, ka viņš būtu skops. Ja viņam ir nauda, tad, visticamāk, tā tiek paglabāta gadījumam, kad vajadzēs īstenot kādu ģeniālu ideju vai negaidīti rīkoties. Ūdensvīram patīk, ja viss notiek laikus un bez kavēšanās. Katra gaidīšana padara viņu ērcīgu, un tas ietekmē viņa garastāvokli. Veltiet Ūdensvīram savu brīvo laiku un uzmanību, jo viņam vajag, lai jūs esat sasniedzami, kad vien viņš to vēlas.

Ja gribat vīrieti Ūdensvīru ieinteresēt, pacentieties būt viņam neizlasīta grāmata. Viņš mīl tikai to, kas slēpts aiz septiņām atslēgām un ko pats soli pa solim var atklāt. Attiecībās viņš grib, lai jūs viņam pilnībā uzticaties. Ja viņam liksies, ka jūsu attiecībām šķērslis var būt vecāku nepatika no vienas vai otras puses, dažāda reliģiskā piederība, jūsu ne gluži aizmirstais pielūdzējs vai kas cits – attiecības tiks pārtrauktas. Neapvainojieties, ka viņš vēlas pabūt vienatnē. Šis stāvoklis nav ilgstošs, un par izrādīto izpratni viņš jūs atalgos ar siltumu un īpašu atklātību.

Ūdensvīrs nelabprāt saistās ar laulības saitēm. Viņa ideāls – sieviete draugs, kura ir seksuāli piezemēta un nerīko viņam greizsirdības scēnas. Pat tad, ja jūsu starpā pastāv stabila draudzība, tas nenozīmē, ka nākamais solis būs atzīšanās mīlestībā, bet vēlāk – rokas un sirds piedāvājums. Ūdensvīram nenoteiktības periods var ilgt ne vien mēnešus, bet gadus. Kad nu beidzot atzīšanās mīlestībā būs panākta, viņš tomēr atradīs tūkstoš iemeslu, kāpēc nevar tūlīt (vai pēc gada) jūs apprecēt. Iemesli mēdz būt dažādi. Ja atspēkosiet vienus iemeslus, viņš izdomās simtiem citu. Var likties, ka saistīties ar Ūdensvīru ir bezjēdzīgi, bet viss jau nav tik slikti. Kaut arī ar novēlošanos, viņš tomēr apprecēsies.

Jums var likties, ka Ūdensvīrs attiecībās ir diezgan vēss un atturīgs. Ja gribēsiet izprovocēt to ar greizsirdību – absolūti bezcerīgs gājiens. Ūdensvīrs nejūt greizsirdību. Ja teiksiet tam, ka aizejat pie cita, viņš mierīgi atvadīsies, piedāvājot saglabāt draudzīgas attiecības, jo ir spējīgs ilgāku laiku iztikt bez seksa. Intelektuālā tuvība viņam ir saistošāka nekā fiziskā. Ūdensvīrs reti kļūst par laulības pārkāpēju.

Bērni būs tēva Ūdensvīra apburti. Kurš vēl, izņemot viņu, sniegs sakarīgus paskaidrojumus uz visiem bērnu jautājumiem, par ko citiem vecākiem trūkst zināšanu.

ŪDENSVĪRS sieviete

Sievieti Ūdensvīru viegli pamanīt starp citiem cilvēkiem ar viņas neparasto, bet izsmalcināto ģērbšanās stilu. Brīžiem viņa ģērbjas kā profesionāla manekene, kas demonstrē pēdējo avangarda modeli, bet brīžiem var tērpties bezformīgā džemperī un džinsos. Viņa ir asprātīga un patīkama sabiedrībā, dabiski izturas jebkuru cilvēku lokā. Sarunas ar Ūdensvīru ir ne mazāk saistošas nekā viņas āriene. Viņa uztur nopietnu, lietišķu sarunu un pēkšņi pārslēdzas uz to, ka jūs esat viņas vectēva vārdabrālis. Tik negaidīts pagrieziens sarunā var izsist jūs no līdzsvara un sarunas tēmas, bet viņai tas šķiet pilnīgi dabiski. Ūdensvīram piemīt izcila intuīcija un pareģošanas spējas. Pat tad, ja teiktais nepiepildās uzreiz, tas tomēr pēc kāda laika piepildīsies.

Sieviete Ūdensvīrs, ir uzticīga, bet un vienlaikus nedaudz vēsa un atsvešināta. Neceriet, ka izdosies to piesaistīt bērnu ratiņiem vai plītij. Bez ģimenes tai dzīvē ir vēl daudz draugu un aizraušanos. Viņa pieder visiem un nevienam. Tādēļ, piešķirot tai nepieciešamo brīvību, viņas uzticība vīram un ģimenei tikai nostiprinās.

Pirms bildināt šo valdzinošo būtni, padomājiet, vai spēsiet samierināties ar viņas brīvības mīlestību. Iekams piekritīs kļūt par sievu, viņa pamatīgi izpētīs potenciālo vīru, izanalizējot visus par un pret. Ja partneris neatbildīs viņas prasībām, viņa atteiks, jo bez partnera viņai ir daudz citu interešu. Par viena un otra dzimuma Ūdensvīriem var teikt, ka viņi reti uztraucas partneru dēļ, ja vien tie nav acu priekšā. Viņu nenosauksi par aizdomīgu, jo viņa tic teiktajam, tāpēc ka pati ir pieradusi teikt to, ko domā, un neliekuļot.

Saistītie raksti

Tomēr, ja dosiet nopietnu iemeslu jums neuzticēties, viņa no jums aizies. Protams, jūs varat palikt draugi, bet tikai draugi. Vienīgais izņēmums no šā likuma ir pirmā mīlestība. To viņa patur prātā visu dzīvi. Ūdensvīri sievietes reti pārkāpj laulību. Tomēr, ja viņa nopietni aizrausies, tad drīz vien izbeigs attiecības, kas sevi izsmēlušas. Nav brīnums, ka Ūdensvīri bieži šķir laulības. Ja negribat viņu zaudēt, neesiet greizsirdīgi, kritiski, konservatīvi, skopi, sīkumaini un ļauni. Pieņemiet viņas draugus.

Sieviete Ūdensvīrs ir uzmanīga un rūpīga māte, varbūt nedaudz asa. Viņa mācīs bērniem mīlestību pret ģimeni un iecietību, iemācīs būt patiesiem, jo nesodīs par patiesību, lai kāda tā arī būtu.

LA.lv