Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iemācies paraudzīties uz sevi no malas! Horoskopi 25.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien liela loma būs emocijām – daži no priekiem un emocijām varētu lidot, ja vien viņiem būtu spārni, bet kāds cits savā egoisma pasaulē neredzēs, kā izturas pret līdzcilvēkiem. Vēl kādam šī diena sūtīs mācību, ka caur strīdiem un konfliktiem mēs gūstam dzīvē mācību. Pats galvenais – lai arī kas no tā visa notiktu, jāprot paraudzīties uz sevi no malas. Tas palīdzēs nepieļaut liktenīgas kļūdas.

Auns

Nav izslēgts, ka šodien apkārtējie pret tevi izrādīs pastiprinātu interesi un tavi naudas ieņēmumi kļūs lielāki. Daudzi Auni sajutīs, kā apkārtējie viņus mīl. Tev arī, jāatzīst, būs daudz interesantu un oriģinālu ideju, un tu pratīsi pārsteigt pat pats sevi.

Vērsis

Tu šodien piedzīvosi šaubas un aizdomas. Nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus un parakstīt dokumentus.

Dvīņi

Dvīņiem šodien apkārt pulcēsies daudz draugu. Tu esi ambiciozs un citiem cilvēkiem tas šķiet aizraujoši. Atceries, ka tev tikai jāprot ievērot tā trauslā robeža starp savām ambīcijām un smalku humora izjūtu, jo tu vari arī kādu aizvainot no saviem “augstumiem”.

Vēzis

Šodien tev būs grūti samazināt savus tēriņus un atrast jaunus naudas ieguves veidus. Nekādā gadījumā nejauc draudzību ar profesionālo sfēru, tā tu vari palikt gan bez naudas, gan bez draugiem.

Lauva

Šodien tu varētu lidot, ja vien tev būtu spārni – tik ļoti emocijām bagātīga tevi gaida šī diena!

Jaunava

Dienas sākums bija visai mierīgs, taču tuvojoties vakaram dienas tendences var mainīties un tu pamanīsi pieaugošu dinamiku. Tavs uzdevums ir noturēt savas līdera pozīcijas un nepiekāpties nevienam nekādos apstākļos.

Svari

Daudziem Svariem šodien notiks vērienīgas pārmaiņas dzīvē. Iespējams, ka privātajā dzīvē tu iepazīsi jaunas jūtas, kas tev var izrādīties pārsteigums. Mīli savu tuvāko cilvēku un dari viņa labā visu. Jebkurā gadījumā, dzīve mums laiku pa laikam sūta dažādus pārbaudījumus, atceries par to.

Skorpions

Šī diena simbolizē pārsteigumus. Iespējams, tu šodien beidzot atgūsi parādu no kāda cilvēka, ko tik ilgi gaidīji. Negaidi, ka citi tavā vietā pieņems lēmumus un izdarīs darbus – būs vien pašam tas viss jāpaveic.

Strēlnieks

Paplašināsies tavas dzīves horizonti. Azarts un risks kļūs par tavu virzītājspēku. Riskanti darījumi var tev nodrošināt ne mazu naudiņu. Ja tev tiešām izdosies tādā veidā nopelnīt, iegūtos līdzekļus vēlams ieguldīt nekustamajā īpašumā.

Mežāzis

Tavas personīgās simpātijas un antipātijas vadīs tevi šodien itin visās darbībās, ko tu veiksi. Ja tu atradīsi pareizu savu talantu pielietojumu un iemācīsies kontrolēt savas emocijas, tad varēsi atrast savu nišu un būsi ļoti, ļoti veiksmīgs.

Ūdensvīrs

Šī diena var tev mācīt, ka dvēsele attīrās caur ciešanām, konfliktiem un strīdiem un savā dzīvē mēs sastopam dažādus cilvēkus. Pret šo mācību ir jāizturas ar cieņu, jo tikai tādā veidā tu sapratīsi savas kļūdas.

Zivis

Tavas emocijas šodien būs kaislīgas un sitīs augstu vilni, tomēr tās var traucēt tev darbā un pat izraisīt nepatīkamas situācijas ar līdzcilvēkiem. Ļoti vērtīgi būtu, ja tu iemācītos paskatīties uz sevi no malas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmās prognozes par laiku nedēļas nogalē un jūlija izskaņā
16 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
“Maxima” paziņo par ugunsdrošības apmācībām veikalos visā Latvijā
11 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
55 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 3
2 stundas