×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Iepazīsti ES darbību

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Members of the European Parliament vote during a plenary session at the European Parliament, on March 12, 2014 in Strasbourg, eastern France. AFP PHOTO/FREDERICK FLORIN

Kā mūsu ikdienu nosaka Eiropas Savienības institūcijās pieņemtie likumi? Kā atrast pareizo virzienu Briseles un Strasbūras varas koridoros un prast aizstāvēt savas intereses? Žurnālisti, uzņēmēji, interešu grupu pārstāvji un citi interesenti aicināti apmeklēt praktisko nodarbību “Kā sekot līdzi Eiropas Savienības likumiem?”, kas notiks ceturtdien, 24. aprīlī, no pulksten 16 līdz 18 ES mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Pasākumā varēs uzzināt, kur un kā meklēt ES atbildīgo institūciju pieņemtos un apspriešanā esošos juridiskos dokumentus – līgumus, nolīgumus, regulas, direktīvas, lēmumus, kā tos lasīt un orientēties tajos. Vēl būs iespēja noskaidrot, kā Latvijas organizācijas un ie­stādes var izteikt savu viedokli, kritiku un ierosinājumus attiecībā uz ES likumdošanu. Kurā brīdī iespējams iejaukties un pie kā jāvēršas, lai panāktu vēlamās pārmaiņas?

Praktisko nodarbību vadīs Agnese Krivade – preses sekretāre Eiropas Parlamentā Briselē un Mārtiņš Zemītis – ekonomikas padomnieks Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Latvijā.

Aicinām biedrības, organizācijas un ikvienu interesentu pirms pasākuma e-pastā esmaja@esmaja.lv iesūtīt savus jautājumus, uz kuriem eksperti atbildēs nodarbības laikā.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš e-pastā esmaja@esmaja.lv vai pa tālruni 67085445.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+