×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
14. jūlijs, 2012
Drukāt

Iepriekšpārdošanā tiek pārdoti aptuveni 40% ceļojumu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Iepriekšpārdošanā tiek pārdoti aptuveni 40% ceļojumu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja tūrisma operatora “Novatours” sabiedrisko attiecību koordinatore Elīna Kalniņa.

“Novatours” pieredze liecinot, ka šāda situācija vērojama visās trijās Baltijas valstīs. Turklāt ar katru gadu klientu skaits, kuri ceļojumus iegādājas iepriekšpārdošanā, pieaug, jo ceļotājiem esot svarīga gan iespēja laikus ieplānot ceļojumu, gan zemākās cenas garantija.

“Prognozējam, ka jaunā sezona būs veiksmīga, un to apstiprina pirmie iepriekšpārdošanas rezultāti. Laicīga plānošana ļauj cilvēkiem iegādāties ceļojumus lētāk, kā arī nodrošina plašas izvēles iespējas, kas ir īpaši svarīgi tūristiem, kuri uz vienu galamērķi dodas vairākkārt un vēlas apmesties viesnīcās, kuras iecienījuši. Zemākās cenas garantija apliecina, ka, pērkot kaut pusgadu iepriekš, būs saņemts izdevīgākais piedāvājums,” uzsvēra “Novatours” valdes loceklis Leonīds Močeņovs.

Tūrisma operators “Novatours” šomēnes sācis 2012./2013.gada ziemas ceļojumu iepriekšpārdošanu, piedāvājot tos aptuveni par trešdaļu lētāk. Pašlaik šis piedāvājums esot spēkā atpūtas ceļojumiem uz Taizemi, Ēģipti, Kanāriju salām un slēpošanas tūrēm uz Itāliju, Franciju, kas tiks rezervēti līdz šā gada 31.jūlijam.

“Novatours” dibināts Lietuvā 1999.gadā. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. “Novaturas” meitasuzņēmumi “Novatours” kopš 2001.gada darbojas Latvijā un kopš 2004.gada – Igaunijā. “Novaturas” dibināja lielākās Lietuvas ceļojumu aģentūras “Delta-Interservis”, “Saitas”, “Baltic Clipper”, “West Express” un “Baltic Travel Service”. 2010.gadā uzņēmums strādāja ar 8,47 miljonu latu apgrozījumu un viena lata peļņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+