AFP/LETA

Ikauniece pasaules čempionātā izcīna 11.vietu 0

Latvijas septiņcīņniece Laura Ikauniece otrdien pasaules vieglatlētikas čempionātā Krievijas galvaspilsētā Maskavā pēc noslēdzošās 800 metru skrējiena disciplīnas kopvērtējumā izcīnījusi 11.vietu.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Ikauniece pēc septiņām aizvadītām disciplīnām 33 sportistu konkurencē tikusi pie 6159 punktiem.

Pirmdien Ikauniece ar rezultātu 13,89 sekundes ieņēma 21.vietu 100 metru barjerskrējienā, bet augstlēkšanā pārvarēja 1,80 metru augstumā novietoto latiņu, kas bija 13.labākais rezultāts un kopvērtējumā ļāva pakāpties uz 16.pozīciju. Turpinājumā lodes grūšanā Ikauniece ar 12,36 metriem ieņēma 26.vietu un kopvērtējumā atkal atkrita uz 21.pozīciju, bet 200 metru distancē 24,73 sekundes viņai pirmo dienu ļāva noslēgt 19.vietā.

Savukārt sacensību otrā diena sākās ar tāllēkšanu, kurā Ikauniece aizlēca ar 5,96 metrus tālu un pakāpās uz kopvērtējuma 17.pozīciju, bet šķēpmešanā Latvijas sportiste sasniedza savu sezonas labāko rekordu – 50,75 metrus – šajā disciplīnā izcīnot augsto trešo vietu, bet kopvērtējumā pakāpjoties uz 11.pozīciju. Sacensības otrdienas vakarā tika noslēgtas ar 800 metru skrējienu, kurā Ikauniece ar rezultātu divas minūtes un 16,05 sekundes ierindojās 18.vietā, bet kopvērtējumā saglabāja 11.vietu.

Par pasaules čempioni ar 6586 punktiem un sasniegtu jaunu personīgo rekordu kļuva ukrainiete Ganna Meļņičenko. Viņai kopvērtējumā 56 punktus zaudēja kanādiete Brianne Teizena Ītona, bet bronzas medaļa ar 6477 punktiem tika nīderlandietei Dafnei Šipersai.

Šajās sacensībās nepiedalījās ne pasaules čempione Džesika Enisa, ne arī 2011.gada pasaules čempione Tatjana Černova.