×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Internetā parādījies līdz šim nepubliskots Kobeina un Lovas duets

lova_kortnija2

Internetā pieejams iepriekš neizdots rokgrupas “Nirvana” līdera Kurta Kobeina un viņa sievas grupas “Hole” solistes Kortnijas Lovas duets. Dziesma “Stinking of You” dzirdama jaunā dokumentālā filmā par “Hole” bijušo bundzinieci Patiju Šemelu.

Videoklipā Lova spēlē akustisko ģitāru un dzied kopā ar vīru, savukārt pāra meita Frensisa Bīna noraugās vecāku priekšnesumā.

Dokumentālā filma “Hit So Hard: The Life And Near Death Story Of Patty Schemel” stāsta par smagu posmu bundzinieces dzīvē, kā arī Sietlas mūzikas scēnu, kas 90.gadu sākuma kļuva par grandžmūzikas šūpuli.

Pagājušonedēļ “Hole” bijušais ģitārists Ēriks Erlandsons apgalvoja, ka Kobeins pirms nāves 1994.gadā gatavojis soloalbumu. “Viņš vēlējās ierakstīt soloalbumu un sadarboties ar citiem cilvēkiem,” viņš teica. Ģitārists norādīja, ka Kobeina rakstītās un producētās dziesmas pārspējušas “Nirvana” veikumu.

Savukārt Lova apvienojusies ar 90.gadu vidus “Hole” sastāvu – Erlandsonu, Šemelu un Melisu Aufdermaueri. Mūziķi apvienojās pēc 15 gadu pārtraukuma, lai nospēlētu divas dziesmas Ņujorkā.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/YcaemrLHBQY” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+