×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
29. septembris, 2014
Drukāt

Īrijā meitenītēm no Latvijas uzkrīt traktora šķūre; viena gājusi bojā

Foto - crime.ieFoto - crime.ie

Negadījumā zemnieku saimniecībā Īrijā nedēļas nogalē bojā gājusi astoņus gadus veca meitene no Latvijas, bet vēl viena 11 gadus veca meitene smagi ievainota, vēsta Īrijas mediji.

Abas meitenes ir Īrijā dzīvojošu latviešu pāru bērni. Bojā gājušās meitenes vecāki nedēļas nogalē bija devušies viesoties uz Latviju, bet meita atstāta draugu, 11 gadus vecās meitenītes vecāku uzraudzībā zemnieku saimniecībā Ņūtaunšandrumā, netālu no Korkas.

Abas meitenītes spēlējušās uz lauka, kur viņām virsū uzkritusi traktora šķūre, iespiežot abus bērnus zemē.

Uz notikumu vietu izsaukta neatliekamās palīdzības brigāde, taču jaunākā no meitenēm nomira pirms mediķu ierašanās. Otra meitenīte smagā stāvoklī ar helikopteru nogādāta Korkas Universitātes slimnīcā.

Bojāgājušās meitenītes vecāki svētdienas vakarā atgriezās Īrijā, nezinot par notikušo nelaimi. Dublinas lidostā viņus sagaidīja Īrijas policija, lai pavēstītu par negadījumu.
Vietējās policijas pārstāvis laikrakstam “Mirror” pavēstīja, ka meitenītes uz lauka izskrējušas priekšā traktoram. Tā vadītājs strauji bremzējis, un tajā brīdī no traktora atdalījusies šķūre, uzkrītot virsū bērniem.

Traktoru vadīja ievainotās meitenītes tēvs.

“Izskatās, ka viņas izskrēja priekšā traktoram, jo spēlējās netālu. Tā vadītājs strauji bremzēja un [traktoram] nokrita šķūre. Smagi ievainotā meitene ir viņa [traktora vadītāja] meita. Viņa ir 11 gadus veca. Viņš devās līdzi meitai uz slimnīcu,” sacīja vietējās policijas pārstāvis.

“Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, tas bija traģisks negadījums. Tiks veikta izmeklēšana,” sacīja policists, piebilstot, ka Ņūtaunšandrumas ciemata likumsargi un iedzīvotāji ir dziļi satriekti par notikušo nelaimi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+