×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Īrijā tiesā latvieti, kurš draudējis bērniem ar pneimatisko ieroci (4)

Foto: Baltic-Ireland.ieFoto: Baltic-Ireland.ie

Īrijā tiesā latvieti, kurš draudējis bērniem ar pneimatisko ieroci, vēsta Īrijas latviešu ziņu portāls “Baltic Ireland”.

37 gadus vecais Ojārs Lukevics tiek apsūdzēts par nerūsējošā tērauda gaisa pistoles izmantošanu ar nolūku draudēt un iebiedēt sabiedrības locekļus. Vīrietim izvirzīta apsūdzība par atrašanos dzērumā netālu no viņa dzīvesvietas un sabiedriskā miera traucēšanu šī paša incidenta laikā, kas notika pagājušā gada 4. oktobrī.

Iedzīvotāji bija izsaukuši policiju, jo redzēja, ka kāds vīrietis draud bērniem un pieaugušajiem ar šaujamieroci. Policija konstatēja, ka Lukevics nēsā pneimatisko ieroci un apsūdzēja viņu par nerūsējošā tērauda gaisa pistoles GSR Sigarms izmantošanu ar nolūku draudēt un iebiedēt sabiedrības locekļus.

Vīrietis tiek apsūdzēts arī par uzbrukumu un kaitējumu nodarīšanu policijas virsniekam Šeinam Foksam pagājušā gada 13.jūlijā. Fokss izsaucis ārstu, lai veiktu aizturētajam pārbaudi, bet Lukevics “karatē stilā” iespēris likumsargam pa vēderu, kā arī salauzis viņam labās rokas rādītājpirkstu. Virsnieks joprojām ārstē iegūtās traumas un nevar strādāt.

Lietas izskatīšana atlikta, lai dotu laiku apsūdzētajam izlemt, kā viņš plāno vērsties tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. NEKAS tāds nevar notikt LATVIJAS apstākļos ,POLICIJA viekārši IGNORĒS šādus atgadijumus ,incidentus. Tālāk jau redzams ka daudzas Latvijā npotikušas slepkavības ,kaimiņa ālēšanās ar bisi varēja novērs ja POLICIJA reaģētu.bet…vissiem labi ,ērti ir taču par ko vaimanāt un šausmināties …

  2. taktiski-stratēģiska kļūda.
    Būtu ņēmis rūsoša tērauda pistoli – no problem !

  3. ja savādāk tos brīnumbērnus nevar atgainīt !

    • Dzērumā šamējam viss likās,,brīnumains”, muļķis,citu neko nevar teikt.Tagad dabūs nobaudīt īru cietuma viesmīlību,samaksāt sāpju naudu,ārstēšanos valsts ierēdnim un papildus ,izraidīšanu no valsts ar aizliegumu tur iebraukt no5-10 gadiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+