×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. maijs, 2015
Drukāt

Īsta sabiedrotā – mopšu meitene! (2)

Miglane

Ramona Miglāne, advokātu biroja “Fort” zvērināta advokāte: Dzīvnieki man patikuši vienmēr, tāpēc jau bērnībā bija suns, bet tagad vienpadsmit gadu esmu mopšu meitenes Frīdas saimniece. Šīs šķirnes pārstāvi izvēlējos tāpēc, ka suņuks nav padusē pasitams kā toiterjers, bet var pavadīt mani un iesaistīties fiziskajās aktivitātēs, ar ko aizraujos. Frīda sēž man priekšā, kad braucu ar motorolleru, ir kaitojusi un veikojusi, drošības dēļ ielikta speciālā stiprinājumā. Šīs šķirnes suņi ir ļoti gudri, turklāt Frīdai ir labs raksturs, patīk socializēties, jo kopš kucēna vecuma visur ņemu līdzi. Viņa ir īsta kompanjone!Friida2

Pārvietojoties pa pilsētas centru, mopsītei ap kaklu nelieku siksniņu, jo viņa saprot, kad drīkst iet pāri ielai un kad jāgaida, lai luksoforā iedegas zaļā gaisma. Frīda arī paklausa, kad saku: ej gulēt, ej paēst vai pačurāt. Pamatkomandas apguva suņu skolā, turklāt es ar Frīdu vienmēr sarunājos kā ar bērnu vai jebkuru ģimenes locekli. Sunīte saprot, ko es saku.

Suns disciplinē un vairo atbildības izjūtu. Vairākas reizes dienā jāved ārā, jābaro, jāmāca, jārūpējas par viņa labsajūtu un veselību. Bet tās ir patīkamas rūpes, jo pretim saņemu daudz mīlestības un prieka. Starp citu, Frīdai Miglānei ir savs profils feisbukā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Autore raksta, ka ir Frídas saimniece, bet man tomér liekas, ka Frída ir saimniece! Man vienmér bijusi táda sajúta, ka músu mílulji ir ístie saimnieki mums!!!! Vismaz es vienmér esmu dievinájusi savu katjíti un devu karalja várdu Ric’ards saukts par Ric’u. Galvenais, ka viens otru míl!!!

  2. Tie mopsīši ir forši suņuki ar mīkstiem ,siltiem purniņiem un gudri arī,bet ir arī savs raksturiņš.Man patīk kā viņi guļ ar pēdiņām atpakaļ un šņākuļo.

Draugiem Facebook Twitter Google+